45-річна Марічка Падалко пішла від чоловіка заради нового кохання до росіянина: “Це був великий тиск на мене”

Українська телеведуча і журналістка Марічка Падалко та її чоловік Єгор Соболєв разом вже багато років, а їхньому коханню довелося пройти безліч випробувань.

Марічка родом з Києва, виросла в родині перекладача і викладача іноземних мов. Єгор – росіянин. Він народився у Краснодарі, але в ранньому дитинстві переїхав з мамою до Донецька. Познайомилися Падалко і Соболєв влітку 2004 року.

Про романтичні стосунки вони навіть не замислювалися, адже обидва були у шлюбах. Втім, втрутилася доля і Помаранчева революція, під час якої майбутня пара почала частіше бачитися. Виявилося, що вони ще й народилися в один день. Тоді телеведуча зрозуміла, що їхня зустріч – не випадковість.

Спочатку Марічка намагалася не думати про почуття та запевняла себе, що вони виникли через емоційні переживання на фоні усіх подій, які на той момент відбувалися в країні. Втім, зрештою Падалко усвідомила – не хоче жити без Єгора. Вперше вона прийняла для себе рішення, що так більше продовжуватися не може, на дні народженні гімнастки Лілії Подкопаєвої:

“У той момент я подумала, що не хочу так прожити своє життя, коли зовні все класно, а всередині – ні”, – розповідала зірка ТСН в інтерв’ю для ЖВЛ.

Марічка Падалко задумалася про переїзд з України, а чоловік-політик її підтримує
Марічка Падалко покинула чоловіка заради нового кохання

Зійшлися Марічка і Єгор, коли розійшлися з попередніми партнерами після численних роздумів. За словами Падалко, її вибір не могла зрозуміти і прийняти мама:

“Це був великий тиск на мене. Найбільше в той момент підтримала бабуся”.

Та зараз у Соболєва чудові стосунки з тещею – треба було просто почекати. Пара щаслива разом і виховує трьох спільних дітей.

Чоловік та діти Марічки Падалко
Чоловік та діти Марічки Падалко
реклама

Поділіться статтею

Марічка Падалко пішла від чоловіка до нового кохання

45-річна Марічка Падалко пішла від чоловіка заради нового кохання до росіянина: “Це був великий тиск на мене”

0
Українська телеведуча і журналістка Марічка Падалко та її чоловік Єгор Соболєв разом вже багато років, а їхньому коханню довелося пройти безліч випробувань.
Зять Ніни Матвієнко Арсен Мірзоян живе на дві сім'ї

43-річний Арсен Мірзоян живе на дві сім’ї в двох різних містах: ось чому Ніна Матвієнко незлюбила чоловіка Тоні

0
Український співак Арсен Мірзоян створив сім'ю з Тонею Матвієнко, дочкою народної артистки Ніни Митрофанівни Матвієнко, але це не єдина його родина.
Як виглядає син програвшого фіналіста Холостячки-2 Дмитра Шевченка

Як виглядає син фіналіста Холостячки-2 Діми Шевченка, якого народила не Злата Огнєвіч: з’явився вже після проєкту

0
Програвший фіналіст 2 сезону "Холостячки" Дмитро Шевченко згодом після завершення проєкту став батьком. Чоловік не сумує без Злати Огнєвіч.
Донька Олі Полякової Маша розповіла правду про зраду її бойфренда

Донька Олі Полякової Маша розповіла правду про зраду її бойфренда та оскандалилася: “З моїм найкращим другом”

Донька Олі Полякової Марія розбурхала мережу відеороликом, який був по-різному трактований користувачами. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.
Анастасію Волочкову вітають з вагітністю

“Це така радість”: 45-річну Анастасію Волочкову вітають з вагітністю від красунчика-молодика, якого вона старша

Балерина Анастасія Волочкова поділилася кадрами зі своїм новим чоловіком. Зірка довго приховувала свого обранця, однак тепер показує його у соціальних мережах чи не щодня.

Популярне

Останні новини