38-річний Євген Кошовий з “Кварталу-95” на Мальдівах одружився вдруге і показав фото нареченої: “Гірко молодим!”

Ключовий актор студії "Квартал-95" Євген Кошовий після новорічних свят прийняв важливе для себе рішення та відгуляв весілля на райських Мальдівах.

Уявити улюблене гумористичне шоу “Вечірній квартал” без Лисого вже неможливо. Євген Кошовий успішно влився в творчу сім’ю кварталівців в нульових, а з початком політичної кар’єри Володимира Зеленського герой статті займає пост художнього керівника колективу.

Якщо за творчим життям Євгена фанати спостерігають з блакитних екранів, то у соціальних мережах можна дізнатися, що відбувається на особистому фронті коміка. Так, стало відомо, що після новорічних корпоративів Кошовий вирушив на Мальдіви, де одружився вдруге. Наречена – кохана дружина зірки Ксенія, з якою він разом вже 15 років. Раніше жінка танцювала в шоу-балеті “Freedom”, а зараз займається дизайном одягу.

Євген та Ксенія Кошові
Євген Кошовий відгуляв весілля на Мальдівах

У своєму Інстаграмі обраниця гумориста опублікувала фото, де подружжя позувало босоніж на березі океану під час заходу сонця. Євген постав у білосніжних шортах і сорочці, а Ксенія – у легкій білій сукні з букетом квітів у руках. Кадр зроблений за мить до поцілунку щасливих молодят – саме так виглядає пара.

“Я так хочу, щоб ці моменти не закінчувалися”, – написала Кошова.

Шанувальники не змогли пройти повз такої краси і романтики та поділилися емоціями в коментарях:

  • “Гірко молодим!”;
  • “Дуже красива пара! Енергія кохання настільки потужно проявляється в вас обох! Вічної любові і щастя на все життя!”;
  • “Щиро бажаю вам продовжити ці моменти ще років на …дцять”;
  • “Без слів!”.

Зіркове подружжя виховує двох доньок Варвару і Серафіму. Старша Варя пішла стопами батька та вже знімається в кіно.

Родина Євгена Кошового
Родина Євгена Кошового

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.