Екс-дружина Пономарьова Мозгова зробила проймаючу заяву про їхню доньку: “Дай моїй дитині мужності боротися”

Українська продюсерка Олена Мозгова опублікувала привітання для своєї старшої доньки Зої, яка є падчеркою Олександра Пономарьова. Усі деталі в статті.

Ні для кого не секрет, що Олена Мозгова увійшла у життя Олександра Пономарьова з дитиною на руках. Дівчинка Зоя від попередніх стосунків стала справжньою донькою співаку, який ніколи не відділяв її від рідних дітей. І хоча офіційно Олена та Олександр навіть не побралися, Зоя стала його вихованкою і навіть заращ підтримує зв’язок з артистом.

Дівчина обрала непублічний образ життя, але через те, що вона є частиною впливової сім’ї, розмов у пресі про неї все одно не уникнути. Тим паче, в особливі дні.

Олена Мозгова зробила проймаючу заяву про їхню доньку

Олена Мозгова зробила проймаючу заяву про їхню доньку. Зоя Мозгова

Так, 12 січня молода жінка святкує свій день народження, і тому зіркова мама опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook привітання для неї, які сколихнули всю мережу. Адже більш ніжних та трепетних слів від матері годі й бажати.

“Прошу у тебе, Творець, дай моїй дитині мужності – боротися там, де можливо щось змінити, терпіння прийняти те, з чим впоратися нереально! І Мудрості – відрізняти одне від іншого. Люблю тебе, моя Зоя, безумовно! І дякую, що обрала мене в мами”, – зазначила Мозгова.

Варто відмітити, що в стосунках з Олександром продюсерка все ж таки народила ще одну спадкоємицю. Дівчинку назвали Євгенією, і вона дуже схожа на старшу сестру. Певний час вона жила поруч з батьком, який дуже її любить, але згодом переїхала до матері.

Зараз Пономарьов більшість свого часу все ж таки приділяє наймолодшому спадкоємцю Олександру, який народився у шлюбі з Вікторією Мартинюк.

реклама

Поділіться статтею

Олена Мозгова зробила проймаючу заяву про їхню доньку

Екс-дружина Пономарьова Мозгова зробила проймаючу заяву про їхню доньку: “Дай моїй дитині мужності боротися”

Українська продюсерка Олена Мозгова опублікувала привітання для своєї старшої доньки Зої, яка є падчеркою Олександра Пономарьова. Усі деталі в статті.
Гороскоп на 13 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 13 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: непідходящий день для вирішення проблем

Гороскоп на 13 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє непростий день, який випробовуватиме емоціями та важкими почуттями, що викликатимуть фрустрацію.
Ольга Сумська відрізала волосся та кардинально змінила стиль

55-річна Ольга Сумська відрізала волосся та кардинально змінила стиль: пишна зачіска і накидка з пір’ям (ФОТО)

Відома українська акторка Ольга Сумська, яка завжди славилася своєю вродою та харизмою кардинально змінила стиль. Як зараз виглядає акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Ксенія Мішина розкрила особистість батька свого сина Платона

32-річна Ксенія Мішина розкрила особистість батька свого сина Платона не від Еллерта: “Він мені був зручний”

Ксенія Мішина дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому вперше назвала ім'я батька свого сина Платона та розповіла про стосунки з ним. Детальніше дізнайтеся в нашій статті.
Юрій Горбунов показав свого тайського друга

Осадча нічого не підозрює: 51-річний Горбунов показав свого тайського друга, який притулився до нього хоботом

0
Відомий український телеведучий та шоумен Юрій Горбунов вийшов на зв'язок з фанатами зі спекотного Таїланду, де познайомився з доволі екзотичним другом.

Популярне

Останні новини