37-річна Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб: “Помирилися з колишнім чоловіком Едгаром”

Розлучення популярної української співачки Слави Камінської та її чоловіка, хірурга Едгара Камінського обговорювалося у пресі досить довго. Пара здавалася міцною, і раптова новина про розрив розбила серця мільйонів фанатів.

Але так чи інакше, подружжя не змогло повністю порвати усі зв’язки, адже в них залишилося двоє спільних дітей, які виховуються таким чином, наче мама з татом не розходилися. Так, Слава часто світиться у компанії колишнього чоловіка, їздить з ним на відпочинок та фотографуються для соціальних мереж. Саме тому фанати очікують, що вони незабаром повідомлять про примирення.

Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб

Нещодавно співачка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фото у весільні сукні, яке сколихнуло мережу. У дописі до світлини вона заговорила про шлюб, але не свій.

У коментарях одразу ж посипалися різноманітні жарти, а хтось навіть має думку, що Камінські знову разом. Все ж таки цей висновок з’явився на дарма, адже їхні стосунки все більше нагадують романтичні.

Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб. Скріншот коментарів під публікацією співачки

Варто відмітити, що у розмові зі Славою Дьоміним Камінська навіть озвучила припущення, що може повернутися до колишнього. Мовляв, вони дуже близькі і в них є спільні діти, що робить це рішення не таким поганим. При цьому вона зізналася, що була залежна від Едгара і саме тому їхній шлюб розпався. Хірург дотримується іншої думки. У своїх інтерв’ю він запевняє: покинув дружину через її пристрасть до пластики.

Схожі новини