37-річна Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб: “Помирилися з колишнім чоловіком Едгаром”

Популярна українська співачка Слава Камінська знову з'явилася на людях у весільній сукні та заінтригувала публіку дивним коментарем до фотографій.

Розлучення популярної української співачки Слави Камінської та її чоловіка, хірурга Едгара Камінського обговорювалося у пресі досить довго. Пара здавалася міцною, і раптова новина про розрив розбила серця мільйонів фанатів.

Але так чи інакше, подружжя не змогло повністю порвати усі зв’язки, адже в них залишилося двоє спільних дітей, які виховуються таким чином, наче мама з татом не розходилися. Так, Слава часто світиться у компанії колишнього чоловіка, їздить з ним на відпочинок та фотографуються для соціальних мереж. Саме тому фанати очікують, що вони незабаром повідомлять про примирення.

Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб

Нещодавно співачка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фото у весільні сукні, яке сколихнуло мережу. У дописі до світлини вона заговорила про шлюб, але не свій.

У коментарях одразу ж посипалися різноманітні жарти, а хтось навіть має думку, що Камінські знову разом. Все ж таки цей висновок з’явився на дарма, адже їхні стосунки все більше нагадують романтичні.

Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб. Скріншот коментарів під публікацією співачки

Варто відмітити, що у розмові зі Славою Дьоміним Камінська навіть озвучила припущення, що може повернутися до колишнього. Мовляв, вони дуже близькі і в них є спільні діти, що робить це рішення не таким поганим. При цьому вона зізналася, що була залежна від Едгара і саме тому їхній шлюб розпався. Хірург дотримується іншої думки. У своїх інтерв’ю він запевняє: покинув дружину через її пристрасть до пластики.

реклама

Поділіться статтею

Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб

37-річна Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб: “Помирилися з колишнім чоловіком Едгаром”

Популярна українська співачка Слава Камінська знову з'явилася на людях у весільній сукні та заінтригувала публіку дивним коментарем до фотографій.
Дружина Віктора Павліка показала, як його дорослі діти відреагували на новину про вагітність

Дружина Віктора Павліка показала, як його дорослі діти відреагували на новину про вагітність: “Ну, я вітаю…”

Молода дружина Віктора Павліка довго відкладала той момент, коли зможе показати своїм підписникам, як старші діти артиста відреагували на новину про братика.
Хто та жінка, яка обійшла дружину Ігоря Кондратюка

Хто та жінка, яка обійшла дружину 55-річного Ігоря Кондратюка: продюсер зізнався в почуттях молодій акторці

Ігор Кондратюк прославився в Україні не тільки, як талановитий продюсер, але і як зразковий сім'янин, який уважно слідкує за кожним своїм рухом та словом.
Олексій Суханов уперше показав світу своє кохання

Ведучий “Говорить Україна” Олексій Суханов уперше показав світу своє кохання: “Це щастя, яке ніколи не зрадить”

Ведучий ток-шоу "Говорить Україна" Олексій Суханов поділився новою фотографією в особистому блозі. На знімку шоумен показав свого улюбленця.
Юрій Горбунов та Катя Осадча чекають на поповнення

Юрій Горбунов та Катя Осадча чекають на поповнення: телеведуча засвітила животик на відпочинку біля моря

Катя Осадча та Юрій Горбунов у зимову відпустку вирішили полетіти до спекотного Таїланду разом із синами. Зірки практично щодня діляться новими кадрами із відпочинку.

Популярне

Останні новини