37-річна Славія на курорті в купальнику показала Дзідзьо, яку жінку він втратив: “Те, за чим я сюди прилетіла”

Починаюча українська співачка та колишня дружина Дзідзьо Славія, полетіла на курорт і показала, що втратив артист. Така жінка без чоловічої уваги не залишиться.

Кілька місяців тому Дзідзьо і Славія повідомили про розлучення після 20 років стосунків. Михайло Хома розповідав, що причиною стали постійні непорозуміння, які вони не навчилися вирішувати, а Ярослава у різних інтерв’ю казала, що чоловік не вірив у її талант, навмисне відтягував питання дітей, також вона навіть натякала на його невірність.

Через це частина фанатів пари впевнена, що до розставання подружжя причетна Оля Цибульська, оскільки вони з DZIDZIO якийсь час підтримували образ закоханих, а свою справжню дружину співак ховав в тіні.

Дзідзьо відповів на чутки про роман з Олею Цибульською
Цибульську і Дзідзьо підозрюють у романі

Ольга зі сміхом реагує на подібні чутки і не збирається нікому доводити, що це не так, адже впевнена – що б вона не казала, все одно її зроблять розлучницею. Slavia підлила масла у вогонь, коли публічно поспівчувала чоловікові Цибульської через те, що їхній син зовні дуже схожий на Дзідзьо. При цьому екс-подружжю вдалося зберегти дружбу і добрі стосунки.

Дзідзьо після розлучення зі Славією знайшов собі нову наречену
Славія після розлучення з Дзідзьо показала, що він втратив

Михайло Хома від проблем в особистому житті відволікається роботою, а Ярослава вирушила на відпочинок в теплі краї. Так, у себе в Інстаграмі Славія поділилася серією фото з відпустки на Кубі. Зірка позує у мініатюрному жовтому купальнику, прозорій блузі-парео, стильних сонячних окулярах та з пов’язкою на голові. Важко не помітити її гарну засмагу і стрункі довгі ноги – DZIDZIO втратив надзвичайну красуню.

“Океан – бомбісімо! Колір – космос! Це те, за чим я сюди прилетіла. Вітряки, каяки, катамарани – спробувала все, що було на нашому пляжі. Далі буде…”, – написала артистка.

Підписники поставили сотні відміток “Подобається”, які доповнили компліментами у коментарях:

  • “Чудово виглядаєте”;
  • “Красуня! Ти хоч не сама? А то викрадуть ще таку красу”;
  • “Яка ж ви красунечка, будьте щасливою”.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини