37-річна Славія на курорті в купальнику показала Дзідзьо, яку жінку він втратив: “Те, за чим я сюди прилетіла”

Починаюча українська співачка та колишня дружина Дзідзьо Славія, полетіла на курорт і показала, що втратив артист. Така жінка без чоловічої уваги не залишиться.

Кілька місяців тому Дзідзьо і Славія повідомили про розлучення після 20 років стосунків. Михайло Хома розповідав, що причиною стали постійні непорозуміння, які вони не навчилися вирішувати, а Ярослава у різних інтерв’ю казала, що чоловік не вірив у її талант, навмисне відтягував питання дітей, також вона навіть натякала на його невірність.

Через це частина фанатів пари впевнена, що до розставання подружжя причетна Оля Цибульська, оскільки вони з DZIDZIO якийсь час підтримували образ закоханих, а свою справжню дружину співак ховав в тіні.

Дзідзьо відповів на чутки про роман з Олею Цибульською
Цибульську і Дзідзьо підозрюють у романі

Ольга зі сміхом реагує на подібні чутки і не збирається нікому доводити, що це не так, адже впевнена – що б вона не казала, все одно її зроблять розлучницею. Slavia підлила масла у вогонь, коли публічно поспівчувала чоловікові Цибульської через те, що їхній син зовні дуже схожий на Дзідзьо. При цьому екс-подружжю вдалося зберегти дружбу і добрі стосунки.

Дзідзьо після розлучення зі Славією знайшов собі нову наречену
Славія після розлучення з Дзідзьо показала, що він втратив

Михайло Хома від проблем в особистому житті відволікається роботою, а Ярослава вирушила на відпочинок в теплі краї. Так, у себе в Інстаграмі Славія поділилася серією фото з відпустки на Кубі. Зірка позує у мініатюрному жовтому купальнику, прозорій блузі-парео, стильних сонячних окулярах та з пов’язкою на голові. Важко не помітити її гарну засмагу і стрункі довгі ноги – DZIDZIO втратив надзвичайну красуню.

“Океан – бомбісімо! Колір – космос! Це те, за чим я сюди прилетіла. Вітряки, каяки, катамарани – спробувала все, що було на нашому пляжі. Далі буде…”, – написала артистка.

Підписники поставили сотні відміток “Подобається”, які доповнили компліментами у коментарях:

  • “Чудово виглядаєте”;
  • “Красуня! Ти хоч не сама? А то викрадуть ще таку красу”;
  • “Яка ж ви красунечка, будьте щасливою”.
реклама

Поділіться статтею

Славія в купальнику показала, яку жінку втратив Дзідзьо

37-річна Славія на курорті в купальнику показала Дзідзьо, яку жінку він втратив: “Те, за чим я сюди прилетіла”

0
Починаюча українська співачка та колишня дружина Дзідзьо Славія, полетіла на курорт і показала, що втратив артист. Така жінка без чоловічої уваги не залишиться.
Святослав Вакарчук вперше показав свою маму

46-річний Святослав Вакарчук вперше показав свою маму: ошатна літня жінка в окулярах з модною стрижкою боб-каре

0
Відомий український співак та лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вперше показав свою маму Світлану, яка на восьмому десятку виглядає чудово.
Сергій Притула забрав дружину і покинув Україну без дітей

40-річний Сергій Притула забрав дружину і покинув рідну Україну без дітей під боком: “Ну як же ж так?”

0
Популярний ведучий Нового каналу Сергій Притула повідомив, що разом зі своєю дружиною Катериною покинув Україну, але без дітей. Пара показала фото на борту літака.
Дружина Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд

Дружина екс-холостяка Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд: “Я на межі…”

Дружина Нікіти Добриніна Даша Квіткова вийшла на зв'язок та розповіла правду про те, що їй доводиться переживати у якості матері. Деталі в статті.
Сергій Сосєдов публічно викрив Аллу Пугачову

Сергій Сосєдов публічно викрив 72-річну Аллу Пугачову: не є виконавицею та завдячує популярністю іншій людині

Сергій Сосєдов вже неодноразово зачіпав особистість Алли Пугачової у своїх критичних висловах, і на цей раз не обійшов зірку стороною. Усі деталі в статті.

Популярне

Останні новини