Єгор Гордєєв пригорнув Шовкопляс і розсекретив, як вона ласкаво звертається до нього: більше не ховають почуттів

Стосунки Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс постійно стають темою для обговорення в мережі, адже з кожним роком вони стають міцнішими та ніжнішими.

Міцною основою для дружби в українському шоу-бізнесі частіше за все стає довготривале співробітництва. Як би колеги спочатку не подобались одне одному, врешті-решт їм доводиться змиритися з недоліками та знайти ту хвилю, на якій можуть знаходитися обидва.

Єгор Гордєєв міцно стиснув руку Нелі Шовкопляс та ніжно припав до неї
Єгор Гордєєв пригорнув Шовкопляс

Саме це і сталося між Єгором та Нелею. Спочатку їхні стосунки не клеїлися. А Шовкопляс навіть згадувала, що її партнер спізнився на знайомство з нею.

Єгор Гордєєв ніжно пригорнув Нелю Шовкопляс

Втім, роки йдуть, і українська аудиторія мала можливість спостерігати, як холодні взаємини переростають спочатку у ніжність, а потім у міцну дружбу. І хоча деякі фанати ранкової передачі хочуть бачити між ними дещо більше, ніж є насправді, вони тішиться кадрам, на яких Єгор обіймає Нелю, а вона жартує з нього та ласкаво звертається.

Днями телеведучий вирішив ще раз нагадати про трепетність їхніх стосунків і опублікував декілька таких знімків на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Єгор Гордєєв пригорнув Шовкопляс. Скріншоти особистої сторінки Єгора Гордєєва

Новорічну атмосферу прикрасили непідробні дружні почуття телеведучих.

Нагадуємо, що Неля Шовкопляс — заміжня жінка і мама двох дітей. У свою чергу Єгор Гордєєв — затятий холостяк. Чоловік впевнений, що не здатен на даний момент підтримувати серйозні стосунки, адже не має на це часу. Зірка виходить з квартири рано вранці, а повертається вночі. Зараз його життя заповнює лише робота. І хоча шанувальники вірять у те, що Єгор мріє про сім’ю, він впевнений, що являється фанатом коротких історій.

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв пригорнув Шовкопляс і розсекретив, як вона ласкаво звертається до нього: більше не ховають почуттів

Стосунки Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс постійно стають темою для обговорення в мережі, адже з кожним роком вони стають міцнішими та ніжнішими.
Дан Балан отримав пропозицію одружитися

42-річний Дан Балан отримав пропозицію одружитися: Ксенія Мішина — кандидатка на руку і серце молдавського мачо

Інколи фанати можуть однуть дещо таке неочікуване, що важко в це повірити. Але ще більш неймовірна річ — часто їхні припущення виявляються правдивими.
Мартиновська відкрила свої почуття до Хіменеса-Браво в день його 50-річчя

Мартиновська відкрила свої почуття до Хіменеса-Браво в день його 50-річчя: шеф-іменинник не стримує сліз щастя

14 січня Ектор Хіменес-Браво святкує свій 50-й день народження, і це свято він проведе у компанії Ольги Мартиновської та знімальної групи. Як колега привітала зірку?
Злата Огнєвіч показала свою квартиру, в якій не схотів жити Андрій Задворний

36-річна Злата Огнєвіч показала свою квартиру, де не захотів жити переможець “Холостячки-2” Андрій Задворний

0
Популярна українська співачка Злата Огнєвіч показала свою квартиру, де з нею жив переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка-2" Андрій Задворний.
Другий святвечір або Голодна кутя 18 січня 2022

Другий святвечір або Голодна кутя 18 січня 2022: що можна та чого не можна робити в цей день, традиції, прикмети

Свято 18 січня з давніх-давен було улюбленим в українців, адже суворі заборони церкви сьогодні послаблювалися настільки, що можна було навіть ворожити та звертатися до потойбічних сил.

Популярне

Останні новини