59-річний Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак “хвойдою”: продюсер більше не добирає слів стосовно співачки

Про конфлікт Ігоря Кондратюка та Ані Лорак відомо вже давно, але на цей раз продюсер навіть не добирає висловів стосовно російської знаменитості.

Напружені стосунки між Ігорем Кондратюком та Ані Лорак тривають більше ніж 7 років. Продюсер, який заслужив в Україні репутацію патріота не залишає шансів співачці відновити свою репутацію та постійно виставляє її в антиморальному світлі. Для зірки вона зрадниця та негідна людина.

Ані Лорак тріумфально повертається в Україну
Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак

Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак

Однак, артистка здебільшого ігнорує випади Кондратюка у свою сторону і замовчує проблеми з ним. Декілька місяців тому чоловік був настільки роздратований концертами Лорак у містах України, що створив петицію для заборони в’їзду для російських виконавців.

Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак

Та коли Кондратюк дізнався про те, що Ані Лорак зібралася в тур містами України, то він не зміг стримати своїх емоцій і прокоментував публікаіцію у соціальній мережі Facebook композитора Олександра Ягольника. Автор переконаний, що концерти Лорак – це перевірка для українців.

Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак. Скріншот коментарів під публікацією Ягольника

Кондратюк залишив у коментарях думку, що тур співачки містами України – це “хвойда-тур”. До обговорення концертів Ані Лорак долучився й репер Олександр Ярмак. Він написав, що “такої запроданки світ не бачив”.

Варто відмітити, що концерт Ані Лорак в Одесі зібрав аншлаг. Повні зали і замотивували артистку повернутися на батьківщину з туром. Тоді Ігоря Кондратюка роздратувала неприємна правда про те, що українці чекають на приїзд їхнього кумира. Ані Лорак поки що ігнорує скандал, який розгорнувся навколо її концертів містами України.

Схожі новини