59-річний Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак “хвойдою”: продюсер більше не добирає слів стосовно співачки

Про конфлікт Ігоря Кондратюка та Ані Лорак відомо вже давно, але на цей раз продюсер навіть не добирає висловів стосовно російської знаменитості.

Напружені стосунки між Ігорем Кондратюком та Ані Лорак тривають більше ніж 7 років. Продюсер, який заслужив в Україні репутацію патріота не залишає шансів співачці відновити свою репутацію та постійно виставляє її в антиморальному світлі. Для зірки вона зрадниця та негідна людина.

Ані Лорак тріумфально повертається в Україну
Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак

Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак

Однак, артистка здебільшого ігнорує випади Кондратюка у свою сторону і замовчує проблеми з ним. Декілька місяців тому чоловік був настільки роздратований концертами Лорак у містах України, що створив петицію для заборони в’їзду для російських виконавців.

Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак

Та коли Кондратюк дізнався про те, що Ані Лорак зібралася в тур містами України, то він не зміг стримати своїх емоцій і прокоментував публікаіцію у соціальній мережі Facebook композитора Олександра Ягольника. Автор переконаний, що концерти Лорак – це перевірка для українців.

Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак. Скріншот коментарів під публікацією Ягольника

Кондратюк залишив у коментарях думку, що тур співачки містами України – це “хвойда-тур”. До обговорення концертів Ані Лорак долучився й репер Олександр Ярмак. Він написав, що “такої запроданки світ не бачив”.

Варто відмітити, що концерт Ані Лорак в Одесі зібрав аншлаг. Повні зали і замотивували артистку повернутися на батьківщину з туром. Тоді Ігоря Кондратюка роздратувала неприємна правда про те, що українці чекають на приїзд їхнього кумира. Ані Лорак поки що ігнорує скандал, який розгорнувся навколо її концертів містами України.

реклама

Поділіться статтею

Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова

Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова, з якою за 20 років він так і не нажив спільних дітей: Осадчій далеко

Зараз пара Юрія Горбунова та Каті Осадчої відома як одна із найміцніших у середовищі українського шоу-бізнесу. Однак до цього шлюбу шоумен прожив 20 років разом із іншою жінкою.
Що відомо про роман Ані Лорак та Сергія Лазарєва

Уся правда про роман Ані Лорак та Сергія Лазарєва: хто насправді подарував артистові сина та красуню-доньку

Ані Лорак та Сергій Лазарєв - давні друзі, яких пов'язує чимало спогадів та спільних моментів. Однак чи є між артистами щось більше, ніж дружба, - читайте далі.
Як зараз виглядає та чим займається Ігор Обуховський

Як зараз виглядає та чим займається тренер “Зважених і щасливих” Ігор Обуховський: чому красунчик зник з екранів

Ігор Обуховський разом із Анітою Луценко стали тренерами перших сезонів шоу "Зважені та щасливі". Однак останнім часом іменитий тренер зник з телеекранів, на відміну від його колеги.
Гороскоп на 18 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 18 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який треба використати на великі та важливі справи

Гороскоп на 18 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день повний рішучості та сміливих кроків. Ви відчуєте небувалу впевненість у собі.
Як виглядає донька Анни Сєдокової

Як виглядає донька Анни Сєдокової, через яку її вигнали з ВІА Гри: тендітна дівчина, яка соромиться маминої слави

Екс-віагрянка Анна Сєдокова - багатодітна мама. Саме її перша вагітність стала причиною завершення кар'єри в легендарному колективі. Давайте подивимося, як зараз виглядає старша донька співачки.

Популярне

Останні новини