Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям: поки Камінська виряджалася у весільні сукні, Сміюха відповіла “так”

Вікторія Сміюха опублікувала текст, який збив з пантелику усю мережу. Шанувальники співачки вважають, що вона виходить заміж. Усі деталі дізнайтеся в статті.

Не так давно Слава Камінська публікувала свої світлини у весільній сукні. Її жарти у дописі до цих світлин здавалися доволі дивними, а бажання співачки ще раз приміряти на себе білий наряд викликав підозру в аудиторії.

Тим паче, що Камінська регулярно з’являються перед глядачами в образі нареченої. Але здається, що цього разу пощастить її колишній партнерці, з якою вона нещодавно пережила страшний скандал. Так, Віка Смію

Не так давно Слава Камінська публікувала свої світлини у весільні сукні. Її жарти у дописі до цих світлин здавалося доволі дивними, а бажання Співачки ще раз приміряти на себе білий наряд викликав підозру в аудиторії.

Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям

Відома українська співачка Вікторія Сміюха оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram публікацію, з якої шанувальники вирішили, що вона збирається заміж. Так, вона описала, як змінилося її життя з тих пір, як вона зустріла свого коханого, а також заявила, що вона відповідає йому “так”.

Саме це і змусило аудиторію вважати, що Вікторія насправді скоро стане дружиною. У коментарях на співачку одразу ж посипалися привітання, захоплення та запитання стосовно можливого шлюбу.

Нагадуємо, що декілька тижнів тому зірка влаштувала грандіозний скандал зі Славою Камінською через розрізання торту з обличчям партнерки. Після цього послідувала лінійка інтерв’ю, в яких Віка розповіла, як над нею знущалася її колега.

реклама

Поділіться статтею

Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям

Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям: поки Камінська виряджалася у весільні сукні, Сміюха відповіла “так”

Вікторія Сміюха опублікувала текст, який збив з пантелику усю мережу. Шанувальники співачки вважають, що вона виходить заміж. Усі деталі дізнайтеся в статті.
Наречена екс-чоловіка Ані Лорак Мурата прокоментувала чутки про їхнє возз'єднання

Наречена екс-чоловіка Ані Лорак Мурата прокоментувала чутки про їхнє возз’єднання: “Вони знову стануть сім’єю”

Наречена колишнього чоловіка Ані Лорак Лілія довго терпіла напади зі сторони фанатів співачки. Однак, тепер вона вирішила відповісти усім, хто її цькує.
Святослав Вакарчук взяв в руки долоню молодиці та не приховував почуттів

Святослав Вакарчук взяв в руки долоню молодиці та не приховував почуттів: після розлучення знайшов своє щастя

Святослав Вакарчук опублікував на особистій сторінці нові кадри, які схвилюють всю мережу. На цей раз головний романтик України здивував ніжностями в кадрі.
Володимира Ярославського пограбували серед білого дня

Суддю МастерШеф Ярославського пограбували серед білого дня: втрачені не тільки гроші, але й дещо цінніше

Відомий український шеф-кухар Володимир Ярославський втратив гроші та документи через грабіжників. Що сталося, дізнайтеся деталі в нашій статті.
Як виглядає колишня Андрія Данилка

Як виглядає колишня Данилка, яка перевершила маму Сердючки Інну та зізналася близькості з зіркою: “Я була закохана”

Особисте життя Андрія Данилка настільки засекречено, що фанати певний час навіть сумнівалися і його орієнтації. Втім, поступово виходить правда про його стосунки з жінками.

Популярне

Останні новини