Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям: поки Камінська виряджалася у весільні сукні, Сміюха відповіла “так”

Вікторія Сміюха опублікувала текст, який збив з пантелику усю мережу. Шанувальники співачки вважають, що вона виходить заміж. Усі деталі дізнайтеся в статті.

Не так давно Слава Камінська публікувала свої світлини у весільній сукні. Її жарти у дописі до цих світлин здавалися доволі дивними, а бажання співачки ще раз приміряти на себе білий наряд викликав підозру в аудиторії.

Тим паче, що Камінська регулярно з’являються перед глядачами в образі нареченої. Але здається, що цього разу пощастить її колишній партнерці, з якою вона нещодавно пережила страшний скандал. Так, Віка Смію

Не так давно Слава Камінська публікувала свої світлини у весільні сукні. Її жарти у дописі до цих світлин здавалося доволі дивними, а бажання Співачки ще раз приміряти на себе білий наряд викликав підозру в аудиторії.

Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям

Відома українська співачка Вікторія Сміюха оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram публікацію, з якої шанувальники вирішили, що вона збирається заміж. Так, вона описала, як змінилося її життя з тих пір, як вона зустріла свого коханого, а також заявила, що вона відповідає йому “так”.

Саме це і змусило аудиторію вважати, що Вікторія насправді скоро стане дружиною. У коментарях на співачку одразу ж посипалися привітання, захоплення та запитання стосовно можливого шлюбу.

Нагадуємо, що декілька тижнів тому зірка влаштувала грандіозний скандал зі Славою Камінською через розрізання торту з обличчям партнерки. Після цього послідувала лінійка інтерв’ю, в яких Віка розповіла, як над нею знущалася її колега.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини