Такою 48-річну Оксану Марченко не бачив ніхто: зірка підстриглася під хлопчика і показала результат (Фото)

Відома українська телеведуча Оксана Марченко показала себе з невідомої сторони. Як знаменитість виглядає з чоловічою стрижку, дізнайтеся в нашій статті.

Усі глядачі звикли, що образ популярної телеведучої Оксани Марченко — елегантність, розкіш та смак. Втім, перші дві риси їй не завжди були притаманні. І нещодавно зірка це легко довела.

Оксана Марченко підстриглася під хлопчика і показала неочікуваний результат

Оксана Марченко підстриглася під хлопчика і показала неочікуваний результат

Так, днями на особистій сторінці Оксани в соціальній мережі Instagram з’явилося відео, в якому вона показала різні періоди свого життя. Виявляється, у дитинстві телеведуча підстриглася під хлопчика. Красуню ледь можна впізнати з радянським сарафаном та стриманою зачіскою, яка хоча і личить їй, але робить з неї абсолютно іншу людину.

Оксана Марченко підстриглася під хлопчика і показала неочікуваний результат. Скріншот особистої сторінки телеведучої

На щастя, зараз Оксана Марченко не експериментує подібним чином. Знаменитість знає, які зачіски їй пасують, і які ні, і тим паче не збирається змінювати свій стиль, який колись так пропав до серця мільйонів українців. Любов до певного типу вечірніх суконь не в’яжеться зі стилем піксі, тому очікувати подібних змін від знаменитості зараз не варто.

Втім, необхідно відмітити, що з посиленням впливу релігії у житті знаменитості, вона стала одягатися більш скромно. Нагадуємо, що зараз Оксана Марченко немає змоги працювати на телебаченні через конфлікти її чоловіка з владою. Тим не менш, вона запустила авторський проєкт на YouTube на православну тематику. Він став настільки успішним, що Оксана розтягнула його на декілька сезонів.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини