Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?

68-річний брат Софії Ротару Анатолій Ротар поспілкувався з журналістами НТВ і розповів, що рідко бачиться зі своєю старшою сестрою — добре, якщо на рік. Причини, через яку зустрічі з Софією Михайлівною не трапляються, Анатолій не назвав, однак зазначив, що це, швидше за все, відбувається через відстань — Софія живе в Києві, а він у селі Маршинці, звідки родом і сама народна артистка.

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

У розмові з кореспондентом програми “Ти не повіриш!” Ротар побажав зірковій родичці міцного здоров’я.

“Здоров’я! Здоров’я — це найголовніше, а решта у неї є!” – сказав Анатолій.

Він також розповів, чим займається й інший брат Софії Ротару Євген, який мешкає по сусідству. У молодості Ротарі грали у ВІА “Орізонт”, а зараз ведуть спосіб життя сільських обивателів. Євген має невелику універсальну крамничку, її назвали на честь сестри “Софія”, а Анатолій — фермерське господарство, де вирощується кукурудза і пшениця, а також пивний завод, який зараз не працює. Разом брати володіють невеликою фабрикою з виробництва пакувальної плівки.

“Ми виготовляємо різну упаковку з поліетилену різну на замовлення, робимо пакети. А на фермі я на комбайні, і на тракторі. У мене є хлопці, які допомагають, зараз немає директорів, хочеш — крутись!”

Раніше брати Софії Ротару тримали ще й кафе, гроші, на яке їм дала сестра. Проте через різкий спад відвідувачів заклад довелося закрити.

Схожі статті

Спробувала додати сміливий італійський акцент в улюблені всіма фаршировані яйця: це 10 з 10

Спробувала додати італійський акцент до фаршированих яєць. Ділюся тут простим рецептом із доступних інгредієнтів, який зробить закуску ароматнішою та смачнішою.

Ви точно цього не знали: 3 українські артисти, які мають іноземне коріння

Українська сцена давно стала мультикультурною, і чимало відомих артистів мають змішане походження, але мають сильну любов до України і створюють її культуру.

Кропива – зелене “золото” городу: вам дуже пощастило, якщо вона росте у вас на ділянці

Кропива – "зелене" добриво для городу, яке покращує стан ґрунту та є цінним, екологічно чистим та безкоштовним джерелом поживних речовин для ґрунту і городніх рослин.

Тіна Кароль, Огнєвіч і Дорофєєва: справжні імена зірок, які знають не всі

Ці сценічні імена для багатьох фанатів стали такими природними, що дехто навіть не здогадується, що в паспортах зірок записано зовсім інше. Розповідаємо, як справді звати легенд українського шоубізу.

Бур’янів не стане вже на наступний день: виливаю на грядки ось це, щоб приборкати рослинність

Приборкати бур'яни вже на наступний день після того, як вони пішли в ріст – можливо! Вилийте ось це на грядки і небажана рослинність зникне, як її і не бувало. "Сенсація" ділиться рецептом

Був Гудков, став Кацурін, а вона – Дорофєєва: ось чому співачка після заміжжя прізвища не міняє

В 2022 та 2023 році однією з обговорюваних тем в українському шоу-бізнесі стало одруження Надії Дорофєєвої та Міші Кацуріна. Розповідаємо, чому артистка не змінила прізвища після заміжжя.