Колишній чоловік Ані Лорак Мурат влаштував скандал, щоб захистити честь своєї нареченої: слів не добирав

Турецький бізнесмен та колишній чоловік Агі Лорак Мурат Налчаджиоглу суворо дав відсіч нахабам, які обливали брудом його наречену в соціальній мережі.

Пройшло вельми багато часу з моменту розлучення Ані Лорак та її чоловіка Мурата Налчаджиоглу.  Кожен рухається своїм шляхом, а бізнесмен навіть знайшов свою другу половинку, з якою навчився будувати міцні та тривалі стосунки. Обраницею Мурата стала українська візажистка Лілія.

Минулого року стало відомо, що пара збирається побратися. Дівчина похизувалася обручкою та довела, що почуття бізнесмена до неї дійсно глибокі і не відповідають фантазіям фанатів Ані Лорак, які досі вірять у кохання між ними.

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат влаштував скандал, щоб захистити честь своєї нареченої

Зазвичай колишній чоловік співачки не коментує напади сторонніх на їхню пару з Лілією у коментарях під його публікаціями. Але, здається, що терпець чоловіка урвався, і він вступився за свою кохану та захистив її честь.

Так, під новою фотографію своєї коханої він знайшов образливий коментар і дав відсіч нахабі, її поставивши на місце міцним слівцем.

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат влаштував скандал, щоб захистити честь своєї нареченої. Скріншот коментаря Мурата

Нагадуємо, що розлучення Ані Лорак та Мурата сталося через його численні зради, які було неможливо сховати не тільки від зіркової дружини, а й від публіки. Після того, як кадри з доказами цих зрад потрапили до мережі, артистка вирішила розійтися з турецьким обранцем. Роками згодом бізнесмен дасть ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізнається, що ні про що не шкодує, але розуміє, що його поведінка була неправильною.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини