Суддя МастерШеф Оля Мартиновська відрізала волосся та зробила боб-каре, а Ярославський не оцінив: “Я образилася”

Відома українська кулінар Оля Мартиновська роками не зраджувала своєму стилю, але усім нам рано чи пізно хочеться дещо змінити у своїй зовнішності.

Оля Мартиновська, як і інші зірки кулінарного шоу “МастерШеф”, ретельно підготувалася до зйомок, і на цей раз вирішила змінити свою зачіску. Вона зробила вибір у користь об’ємного Боб-каре та показала результати підписникам.

Оля Мартиновська відрізала волосся та зробила боб-каре

Так, раніше знаменитість віддавала перевагу середній довжині волосся, яке постійно випрямляла, або робила прості укладення. Вочевидь, знаменитості захотілося змін, і вона наважилася обрізати волосся та зробити об’ємний боб.

Оля Мартиновська відрізала волосся та зробила боб-каре. Скріншоти особистої сторінки зірки

Готуючись у гримерці до зйомок, воно показала, що з цього вийшло у фіналі. Відтепер Ольга може дозволити собі зачіску, як у Мерлін Монро.

Образ доповнили вечірній макіяж там золота сукня з вузькою талією. Під час невеличкого модного покажу для шанувальників Ольга розповіла цікаву історію про те, як її колега друг Володимир Ярославський відреагував на зміни. Виявляється, чоловік взагалі не помітив, що Мартиновська змінила зачіску. А коли вона натякнула на те, що вона щось собою зробила, Вова подумав, що вона збільшила собі бюст.

На своїй особистій сторінці в соціальній мережі Instagram вона попросила своїх підписників повідомити Вову про те, що вона на нього образилась через це. Але, звісно, усе це у жартівливій формі.

Чи сподобалися зміни у шеф-кухарі телеглядачам можна буде спостерігати дуже скоро, адже в ефір почнуть виходити нові епізоди “МастерШеф”. Однак, необхідно відмітити, що знаменитості дійсно пасує новий стиль.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини