Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан поставила Заливако перед фактом: “Міша, ти зробив неправильний вибір”

Переможниця романтичного реаліті "Холостяк-11" Анна Богдан після року стосунків з Михайлом Заливако поставила його перед фактом та заявила, що він зробив неправильний вибір.

Молодий та успішний бізнесмен з Харкова Михайло Заливако став 11-м Холостяком в надії зустріти справжнє кохання, якого йому не вистачало для щасливого життя. Претендентками на його серце були безліч ефектних дівчат, хоча переможницею він зробив не фаворитку глядачів.

У фіналі Михайло запропонував будувати стосунки колишній дружині екс-голови Офісу Президента Андрія Богдана Анни, вщент розбивши надії іншої фіналістки Юлі Зайки Бельченко. Більшість глядачів гостро сприйняли вибір Заливако, адже вважали, що він не дарма повернув у проєкт Юлію перед самим завершенням. Втім, зрештою чоловік відмовив дівчині вдруге.

Юля Зайка і Анна Богдан
Юля Зайка і Анна Богдан

Коли Анна Богдан почала публікувати спільні романтичні фото з Михайлом вже після шоу, у коментарях постійно розгорталися дискусії на тему, що він обрав не ту. Та їхні стосунки тривають ось уже майже рік, закохані разом живуть, подорожують і будують плани на майбутнє.

Анна Богдан після року стосунків з Заливако заявила, що він зробив неправильний вибір

Нещодавно Заливако і Богдан навіть відчули себе молодими батьками, коли няньчили доньку друзів. Однак несподівано для всіх напередодні річниці відносин Анна опублікувала такий допис в Інстаграмі:

“Міша, ти зробив неправильний вибір! Ще нещодавно наша історія кохання була скандальною, і “весь світ” був проти нас. Вже свій вибір зробив наступний холостяк”, – написала дівчина.

Дійсно, днями завершилися зйомки 12 сезону реаліті, головним героєм якого став американський українець Алекс Топольський – він народився і виріс в Україні, але вже давно емігрував у США.

В коментарях під постом Богдан фанати пораділи за щасливу пару і разом з тим насварили знімальну команду проєкту – мовляв, навмисне маніпулюють почуттями як дівчат, так і глядачів.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини