Тоня Матвієнко чесно розповіла про кризу у родині і бажання подати на розлучення з Арсеном Мірзояном: “Ми різні”

Для багатьох Тоня Матвієнко є прикладом для наслідування. Міцна родина, гарні кар'єрні здобутки - все це заслуга прекрасної білявки. Та чи все у неї дійсно так безхмарно?

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян вважаються однією з найміцніших пар українського шоу-бізнесу. Втім, навіть у цієї родини є моменти через які могли б раптово розлучитися. Виявляється пару можуть дратувати риси характеру один одного.

Ніна Матвієнко, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян та їхня донька
 Тоня Матвієнко чесно розповіла про кризу у родині

“Усі ми різні, і якби мені щось не подобалось, я б про це говорив. Але насправді все не так фатально, що на мене це якось впливає. На деякі речі вже можу закривати очі, тому що міняти один одного до кінця не можна. У кожного має бути своя особиста сторінка і, так би мовити, свої скелети в шафі. Мені все підходить, я просто знаю, що воно є”, – розповів Арсен Мірзоян.

Якщо Арсен здається більш м’яким, то Тоня не приховує, що готова влаштувати справжні італійські пристрасті. Втім, коханий і не проти. Конфлікти переростають у сварки. Пара зазначає, що так буває, коли обидва працюють багато. У Матвієнко навіть виникала думка розійтися.

Ніна Матвієнко хоче випхати Тоню і Арсена Мірзояна зі своєї хати
Тоня Матвієнко чесно розповіла про кризу у родині

Цікаво, що Антоніна була вже заміжньою. Батько її першої доньки, Уляни, одразу одружився зі співачкою. Втім, стосунки не були довготривалими і простими. Пара розійшлася.

З Мірзояном все склалося інакше: попри бажання розійтися, зірка стрималася і просто висловила все те, що її не влаштовувало. Її коханий був заради обраниці змінитися, а у цей момент зірка відчула, що чоловікові вона не байдужа. Кохання зійшло на пару з новою потужною силою.

Подружжя зізнається, що намагається радувати один одного. Артист, наприклад, постійно дарує квіти дружині, а вона ні на день не втомлюється говорити, як сильно любить обранця.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.