Матері-одиначки українського шоу-бізнесу: чому Ксенія Мішина, Тіна Кароль та інші залишилися з дітьми на самоті

Серед зіркових матусь чимало самотніх талановитих красунь, яким не вдається побудувати щасливого сімейного життя. Хто із знаменитостей виховує своїх дітей самостійно - читайте далі.

Тіна Кароль

Тіна Кароль та син Веніамін
Тіна Кароль та син Веніамін

Співачка Тіна Кароль стала мамою у 2008 році. Чоловікові та за сумісництвом продюсеру Євгену Огіру артистка подарувала сина Веніаміна незадовго після весілля. Через п’ять років Євген пішов із життя після затяжної боротьби з онкологією. Вже майже 9 років Тіна самостійно займається вихованням нащадка – зараз хлопець навчається в Англії, а до мами прилітає щоразу на канікули.

Світлана Лобода

Як виглядають дочки Світлани Лободи
Як виглядають дочки Світлани Лободи

Екс-віагрянка народила двох доньок від двох різних чоловіків. Старшу Євангеліну вона подарувала хореографу Андрію Царю, а ім’я батька молодшої Тільди артистка і зовсім зберігає у строгому секреті. Світлана запевняє, що обох дівчат вона виховує самостійно, хоча старша Єва підтримує тісні стосунки з татом та часто зідзвонюється з ним.

Ксенія Мішина

Ксенія Мішина з сином
Ксенія Мішина з сином

Головна героїня першої “Холостячки” Ксенія Мішина самостійно виховує дев’ятирічного сина Платона. Акторка завагітнілахлопчиком ще у студентські роки, і народила в 22 роки. За її словами, хлопчик ніколи не бачив біологічного батька, якого позбавили батьківських прав.

Алла Мазур

Алла Мазур самостійно виховує сина
Алла Мазур самостійно виховує сина

Ще одна зіркова мати-одиначка – журналістка та зірка “ТСН” Алла Мазур. Телеведуча стала мамою у 2008 році – тоді в неї народився син Артем. Ім’я тата хлопчика Алла ретельно приховує, вона не говорить про нього ні в соціальних мережах, ні під час рідкісних інтерв’ю.

Ані Лорак

Ані Лорак вивела на велику сцену свою дочку, яка викликала неоднозначну реакцію в мережі
Ані Лорак з дочкоб Софією

Ані Лорак народила свою єдину доньку Софію у 2011 році від другого чоловіка – турецького красеня Мурата Налчаджіолу. У 2019-му артистка розлучилася з коханим та переїхала з донькою до Росії, де зараз виховує її самостійно. Хоча дівчинка приїздить до тата в Київ та часто зідзвонюється з ним по телефону.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини