Екс-дружина 43-річного Арсена Мірзояна показала, що він втратив: Анна блиснула точеною фігурою біля басейну

Арсен Мірзоян не приховує, що вже багато років щасливий у шлюбі з Тонею Матвієнко, але фанати досі пригадують йому розлучення з першою дружиною Анною.

Арсен Мірзоян не любить говорити про свій перший шлюб. Втім, і забути про нього не може. З колишньою дружиною його тісно пов’язує обов’язок виховання двох дітей. Досі на просторах мережі прихильники та критики музиканта обговорюють те, що артист несправедливо полишив свою екс-обраницю.

Екс-дружина 43-річного Арсена Мірзояна показала, що він втратив

Анна, так звати матір синів Мірзояна, коментарів з цього приводу не дає, а навпаки намагається ділитися не сумними, а позитивними моментами свого життя. Вона захоплюється спортом, театром і танцями, а ще безмежно любить своїх дітей.

Нещодавно жінка опублікувала світлину, де похизувалася спортивною підготовкою на краю бірюзового розкішного басейну.

У коментарях оцінили фото, зазначивши, що Анна виглядає неймовірно на ньому.

У яких стосунках Арсен Мірзоян зі своїми синами?

Не секрет, що діти співака від першого шлюбу лишилися жити з мамою. Вони навіть не переїхали до столиці, а вирішили мешкати у Запоріжжі. Та це не означає, що тато відмовився від них. Арсен регулярно бачиться з хлопцями, а ще бере їх на відпочинок. Нещодавно, на Різдвяних канікулах, все сімейство Мірзоянів вирушило у гори. Рідні влаштували спортивні вихідні, підкреслюючи наскільки цінують здоровий спосіб життя.

Екс-дружина 43-річного Арсена Мірзояна показала, що він втратив

Була й там теж і Тоня Матвієнко. До речі, артистка не проти спілкування коханого з дітьми. Вона також ладить з юнаками й навіть бере їхню сестру у родинні поїздки. Старша ж донка Антоніни, Уляна, у таких заходах участі не бере. Дівчина вже зовсім доросла і стала справжньою нареченою, тож дитячі пригоди для неї у минулому.

Схожі статті