38-річна Катя Осадча обхопила живіт руками, щоб приховати цікаве положення, але видала себе: “Вагітна”

Відома українська телеведуча Катерина Осадча знову стає центром розмов серед глядачів, адже вони підозрюють, що зірка знову вагітна. Чи є підстави так думати, дізнайтеся в нашій статті.

Катерина Осадча має вельми великий досвід у материнстві, адже дала життя трьом синам. Перший спадкоємець Ілля народився на початку двотисячних у шлюбі з політиком Олегом Поліщуком. 2017-го на світ з’явився син Івасик від Юрія Горбунова.

З появою малюка на світ пара вирішила одружитися. І 2021-го народився другий син подружжя — Данило. Не дивлячись на те, що зірки дуже хотіли дівчинку, хлопчику вони були дуже раді. Але залишається імовірність, що пара знову ж таки спробує народити донечку.

Катя Осадча обхопила живіт руками, щоб приховати цікаве положення, але видала себе

І деякі користувачі мережі вважають, що Катерина вже знаходиться у цікавому положенні. Так сталося, що телеведуча знову почала дивно себе поводити. Зірка прикриває живіт руками, обирає костюми, які візуально приховують цю частину тіла і навіть позує вона таким чином, щоб неможливо було розгледіти, що відбувається з її фігурою.

Нещодавно вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram бекстейдж-фото, на якому взагалі обхопила руками живіт, щоб глядачі не мали можливості побачити його. Однак, його об’ємність все одно кидається в очі.

Катя Осадча обхопила живіт руками, щоб приховати цікаве положення, але видала себе. Скріншот коментарів під публікацією зірки

Знаменитість отримала масу компліментів, а також у коментарях можна знайти ствердження стосовно того, що Катерина Осадча знову вагітна. Однак, так це чи ні, може знати лише вона, і зірка поки що не давала ніяких коментарів стосовно свого стану.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини