Новонароджену доньку Романа Сасанчина госпіталізували: молоді батьки не задоволені умовами і просять помолитися

Новонароджена донька Романа Сасанчина Елізабет потрапила до лікарні. Що саме сталося з дитиною і чому батьки просять помолитися за неї, дізнайтеся в нашій статті.

Наприкінці грудня дев’ятнадцятирічний український виконавець Роман Сасанчин та його дружина Іванна вперше стали батьками. У молодих людей народилася дівчинка на ім’я Елізабет. Зіркова мама не змогла самостійно дати життя малятку, тому її оперували. На щастя, донечка співака народилася абсолютно здоровою та принесла своєю появою багато щастя родині.

Роман Сасанчин в 19 років став батьком
Новонароджену доньку Романа Сасанчина госпіталізували

Новонароджену доньку Романа Сасанчина госпіталізували

Однак, вже через декілька тижнів після події, життя подружжя було затьмарене. Спочатку Іванна довго мучилася через високу температуру і в кінці кінців потрапила до лікарні. Разом з малюком залишався батько, який самотужки впорався з доглядом за новонародженою.

Роман Сасанчин пояснив, чому дружина покинула його з донькою
Новонароджену доньку Романа Сасанчина госпіталізували

Після того, як дівчина повернулася додому, молоді люди похрестили спадкоємицю, а вже через тиждень дізналися, що захворіли на коронавірус. Елізабет стало погано. Температура її тіла сильно підвищилася.

Новонароджену доньку Романа Сасанчина госпіталізували. Скріншоти особистої сторінки молодої мами

Пара відповідально поставилася до питання здоров’я своєї дитини і викликала швидку. Так як самостійно температуру збити вони не змогли, дівчинку госпіталізували, але Іванна зізналася, що вражена антисанітарією у лікарні та іншими умовами.

Молода мама щиро пошкодувала, що прийняла рішення лягти з дитиною на стаціонар, адже вона отримала інформацію стосовно того, що лікування нічим не відрізняється від того, як вони доглядали за дитиною вдома, а от умови значно погіршують якість їхнього життя.

Схожі статті