“Час змив таку красу”: як в молодості виглядали діви української естради Ніна Матвієнко, Софія Ротару та інші

Ніна Матвієнко, Софія Ротару, Ірина Білик, Таїсія Повалій та Лоліта Мілявська - співачка, на чиїх піснях виросло не одне покоління. Давайте подивимося, як легендарні артистки виглядали в молодості, на початку кар'єри.

Софія Ротару

Як виглядала в молодості Софія Ротару
Як виглядала в молодості Софія Ротару

Софія Михайлівна Ротару сьогодні залишається однією з найбільших легенд української сцени – вона стала широко відомою у багатьох країнах. Окрім того, саме її називають головною конкуренткою самої Алли Пугачової – артистки навіть довгий час перебували в неофіційному конфлікті. Свою кар’єру Ротару розпочала ще в 60-х роках, щойно їй виповнилося 15. Хоча і у свої 74 співачка виглядає чудово, в молодості вона була неповторною красунею, яка закохувала в себе з першого погляду.

Ірина Білик

Як виглядала в молодості Ірина Білик
Як виглядала в молодості Ірина Білик

У 90-х Ірина Білик була однією з ключових персон на вітчизняній естраді – вона задавала тренди як творчі, так і стильні. Сьогодні співачці вже 51 рік і ззовні вона абсолютно змінилася. Ірина не приховує, що не раз навідувалася до кабінету пластичного хірурга та косметолога. Однак більшість її фанатів вже ще закохані у молоду Білик з її природньою красою.

Таїсія Повалій

Як виглядала в молодості Таїсія Повалій
Як виглядала в молодості Таїсія Повалій

Ще одна відома блондинка вітчизняного шоу-бізнесу – Таїсія Повалій. 57-річна артистка також декілька разів переступала поріг кабінету пластичного хірурга. Тож зараз на її обличчі вже не знайдеш характерних щічок, які були в неї на початку кар’єри в молодості. Зараз Повалій хизується гострими вилицями та акуратним маленьким підборіддям.

Ніна Матвієнко

Як виглядала в молодості Ніна Матвієнко
Як виглядала в молодості Ніна Матвієнко

Голос Ніни Матвієнко називають одним із чудом українського шоу-бізнесу – його дійсно неможливо сплутати з будь-ким іншим. 74-річна артистка також почала співати ще зовсім юною, естраду Ніна Митрофанівна підкорювала щойно їй виповнилося 18.

Лоліта Мілявська

Як виглядала в молодості Лоліта Мілявська
Як виглядала в молодості Лоліта Мілявська

Екстравагантна, яскрава та епатажна – такою знають Лоліту Мілявську її фанати. Такою ж вона була й у своїй молодості, коли тільки починала робити перші кроки на сцені.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини