П’ятниця, 5 Березня, 2021

Володимир Остапчук і Христина Горняк продовжили весілля у Туреччині (ФОТО)

Найскандальніша пара українського шоу-бізнесу нарешті одружилася.

Після розкішної весільної церемонії молоде подружжя відправилося на медовий вікенд до сонячної Туреччини у місто Бодрум. Про це Володимир і Христина повідомили на своїх сторінках у мережі Instagram. І якщо у чоловіка переважають знімки, то його кохана дружина виклала відео, під яким написала, що їхня love story знята так, щоб показати їхній темперамент і запальний характер.

View this post on Instagram

И наша LOVE STORY абсолютно не такая, как обычно! ⠀ Лично я такой ещё не видела, у всех всегда ванильно, а у нас все снято по нашему темпераменту!!! ⠀ Мы просто бегали, гуляли по городу, заплетали цветы в волосы, дурачились, много целовались и именно все это можно увидеть в нашей истории любви, которую сняли @portrait_video @romanbelo ⠀ Если вы хотите чтобы ваше видео было уникальным и отображало вашу индивидуальность, то снимать только у них! Ребята, сильно вас БЛАГОДАРИМ!! ⠀ Наслаждайтесь просмотром! Оставляйте свои впечатления, а мы и наши гости под впечатлением до сих пор! #свадьбагода Inspired @love__agency Location @hiltonkyiv

A post shared by kristygor (@kristygor) on

 

Дівчина зауважила, що у своєму відео вони такі, які є.

З відпочинку єдиний знімок виклала лише Христина. Вона сидить у рожевому купальнику з вирізом на спині. Волосся у дівчини зібране у пучок. Зіркова дружина підписала фото доволі просто: “В скарбничку +1 прекрасний день на морі!!!”

 

Підписники дівчини написали багато позитивних коментарів і, навіть, поцікавилися, де вона придбала такий купальник.

Тим не менше, знайшлися і ті, хто відверто недолюблює Христина і писали їй гнівні коментарі.

Але як розповіли закохані, вони багато часу проводять разом, насолоджуючись вільними днями перед поверненням до Києва.

Зауважимо, що весільна церемонія Володимира Остапчук в і Христини Горняк пройшла у заміському комплексі недалеко від Києва. Наречена похвалилася, що слова до пісенного подарунку її теперішній чоловік написав сам.

Також стало відомо, що під вінець Христина вів її вітчим, а батько надіслав зворушливе відеопривітання для молодих.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини