Володимир Остапчук і Христина Горняк продовжили весілля у Туреччині (ФОТО)

Найскандальніша пара українського шоу-бізнесу нарешті одружилася.

Після розкішної весільної церемонії молоде подружжя відправилося на медовий вікенд до сонячної Туреччини у місто Бодрум. Про це Володимир і Христина повідомили на своїх сторінках у мережі Instagram. І якщо у чоловіка переважають знімки, то його кохана дружина виклала відео, під яким написала, що їхня love story знята так, щоб показати їхній темперамент і запальний характер.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Ftv%2FCGcz-ItHRDT%2F%3Figshid%3Djwfp7utc1zss&is_from_rle

 

Дівчина зауважила, що у своєму відео вони такі, які є.

З відпочинку єдиний знімок виклала лише Христина. Вона сидить у рожевому купальнику з вирізом на спині. Волосся у дівчини зібране у пучок. Зіркова дружина підписала фото доволі просто: “В скарбничку +1 прекрасний день на морі!!!”

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCGjsgwvnfid%2F%3Figshid%3D5airyvyzp4xw&is_from_rle

 

Підписники дівчини написали багато позитивних коментарів і, навіть, поцікавилися, де вона придбала такий купальник.

Тим не менше, знайшлися і ті, хто відверто недолюблює Христина і писали їй гнівні коментарі.

Але як розповіли закохані, вони багато часу проводять разом, насолоджуючись вільними днями перед поверненням до Києва.

Зауважимо, що весільна церемонія Володимира Остапчук в і Христини Горняк пройшла у заміському комплексі недалеко від Києва. Наречена похвалилася, що слова до пісенного подарунку її теперішній чоловік написав сам.

Також стало відомо, що під вінець Христина вів її вітчим, а батько надіслав зворушливе відеопривітання для молодих.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.