“Якщо треба пожити одному, я — за”: Наташа Корольова і Тарзан готові до змін в особистому житті після зрад

Наташа Корольова та Сергій Глушко, відрмий під псевдонімом Тарзан, довгий час справляли враження ідеальної родини. Заради екстравагантного танцівника співачка пішла від першого чоловіка, продюсера Ігоря Ніколаєва, та у 2003 році Корольова з Тарзаном зіграли гучне весілля.

Увесь цей час вони жити в любові та злагоді. У всякому випадку так здавалося на перший погляд. Рік тому прихильникам відкрилася страшна таємниця — Сергій зрадив кохану. Про це Тарзан привселюдно зізнався. За словами чоловіка, жінки, з якими він і провів ніч, спеціально накачали його невідомими препаратами — Глушка вони хотіли використати для власної вигоди.

Наташа Корольова і Тарзан готові до змін в особистому житті
Наташа Корольова і Тарзан готові до змін в особистому житті

За майже 19 років спільного подружнього життя у зіркової пари народився єдиний син Архип, якому також виповнюється 19. Увесь цей час парубок жив разом із батьками у великому будинку під Москвою, але зараз він зважився розпочати самостійне життя:

“Я йому сказала: “Якщо тобі потрібно пожити одному на своїй території, а не в батьківському будинку, то я тільки за. Він нічого не говорив. Але, мабуть, зараз настав час, він дозрів. Я відпускаю його без тривоги.. За це потрібно сказати дякую татові, нашій няні, яка з ним з двох років, мені, бабусям… Ми всі вклали в нього правильні життєві цінності”, — поділилася Корольова.

Наташа Корольова з сином Архипом
Наташа Корольова з сином Архипом

За словами артистки, вона виділить синові гроші на перший час, щоб він міг освоїтися, знайти роботу, яка буде до душі, а також обрати комфортне для себе помешкання. Відомо, що зараз основним дохід Архипа складає репетиторство — юнак викладає японську мову для приватних учнів.

Схожі новини