32-річний Коля Сєрга став “пастором” і показав свою квартиру: інтер’єр з вінтажними люстрами, картинами, деревом

Зірка "Фабрики зірок-3", тревел-шоу "Орел і решка", співак, актор, комік і поет Коля Сєрга вперше показав свою квартиру, в якій живе поки що сам.

Публіка знає Колю Сєргу ще з часів “Фабрики зірок”, куди він насправді йшов не для участі, а для підтримки подруги і знайомства з гарними дівчатами. Втім, продюсери не могли не помітити його харизму, якій було місце в шоу-бізнесі. Як згадує Коля, той період став для нього дуже цінним:

“Це ж цілий пласт у житті, дуже динамічний. Це були півтора роки, за які ти проживаєш стільки подій, скільки багато хто не проживає за все життя. Дуже багато всього було, причому в різних взагалі сферах. Я заглибився в музику, я зрозумів, що якщо я до цього ходив навкруги та навколо і боявся доторкнутися кінчиком пальця ноги до водички цієї музичної, то тут я з розбігу нирнув донизу головою. Це теж вибір, який визначив на найближчі кілька років мою діяльність”, – розповів Сєрга в інтерв’ю для YouTube-каналу “DOROTYE“.

Коля Сєрга показав, де живе

Чим зараз займається Коля Сєрга

Після “Фабрики” Коля спробував себе як ведучий тревел-шоу “Орел і решка”, звідки пішов доволі швидко – не вистачало часу на творчість. Зараз він і музикант, і поет, і співак, і комік:

“Довгий час я вишукував – а хто ж я? І справа в тому, що в мені є і те, і те, і те, і те, і коли я намагаюся визначити щось одне і відкинути інше, то на якийсь час мене вистачає, а далі все останнє наздоганяє. Я розумію, що в чомусь одному навряд чи я буду настільки сильним, ніж у всій картині, у всій компоновці”.

Коля Сєрга змінив ім'я і став пастором
Коля Сєрга змінив ім’я і став пастором

Своє творче ім’я з Колі Сєрги він змінив на Миколу і зайнявся музичною поезією, яку називає віршотерапією. Свій музичний проєкт “Всесвітньополонені” (“Вселеннопленные”) він вважає нішевим продуктом:

“Ми жартома називаємо наш колектив арт-сектою, і в принципі називаємо так усіх, хто залучений у світ Всесвітньополонених, а мене – пастором уяви”, – наводить слова артиста Viva.

Як виглядає квартира Миколи Сєрги

Коля Сєрга вперше показав свою квартиру, яка виявилася дуже просторою і стильною, за інтер’єром нагадує лофт. Підлога дерев’яна, на стінах висять картини, у вітальні на стелі знаходяться дві вінтажні люстри. Можна помітити велику кількість деталей.

Як виглядає квартира Колі Сєрги Як виглядає квартира Колі Сєрги Як виглядає квартира Колі Сєрги Як виглядає квартира Колі Сєрги

На книжній полиці розташувалася рамка з фотографією Миколи з рідними братом і сестрою. Також у нього є ціла колекція парфумів і окулярів.

Микола Сєрга показав свою квартиру Микола Сєрга показав свою квартиру Микола Сєрга показав свою квартиру

Живе Сєрга поки що один, але не приховує – до створення сім’ї вже готовий.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.