34-річна Леся Нікітюк розсекретила чоловіка, з яким відпочиває на віллі у Таїланді: “З якимось зеком” (ФОТО)

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк засвітилася на відпочинку у Таїланді разом з таємничим супутником. Хто він і як виглядає, дізнайтеся в нашій статті.

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк має вельми щільний графік, але серед роботи знаходить час і для відпочинку. На відміну від багатьох вітчизняних селебритіз вона майже не відвідує горнолижні курорти, а надає перевагу островам та теплим країнам.

Леся Нікітюк вразила правдою про чоловіка, з яким вона відпочиває за кордоном

Так, нещодавно стало відомо, що зірка знову покинула межі України заради відпочинку у Таїланді. Свій вибір вона зупинила на Пхукеті. Леся Іванівна активно хизується своїми апартаментами біля океану, які виявилися справжнісінькою віллою.

Леся Нікітюк вразила правдою про чоловіка, з яким вона відпочиває за кордоном

Зазвичай своїх супутників, які складають їй компанію у подібних поїздках, вона залишає інкогніто, але на цей раз зірка зробила виключення. Леся Нікітюк опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відеоролик, на якому вона постала у басейні поруч з невідомим чоловіком.

Леся Нікітюк вразила правдою про чоловіка, з яким вона відпочиває за кордоном. Скріншоти особистої сторінки зірки

Підкачиней красень, весь у татуюваннях стане головною темою для обговорення у ЗМІ. Принаймні так вирішила Леся Нікітюк, яка має у цьому досвід і одразу пригадала журналістів та можливі заголовки, які побачить після публікації цього відео.

Тим не менш, її компаньйон не розділив її емоцій і додав: подумають, що вона “з якимось зeком”. Телеведуча не погодилася з ним і зазначила, що бачила у нього хрестик на шиї, а це означає, що він чесна, православна людина.

Схожі новини