50-річний Ектор Хіменес-Браво знайшов собі нову кохану та припинив роман з Мартиновською: “Нічого не винен”

Колумбійський шеф-кухар та незмінний суддя українського кулінарного шоу "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво продовжує відкривати подробиці особистого життя.

Ектор Хіменес-Браво довгий час ділився з публікою виключно професійним життям, адже ще коли його телевізійна кар’єра тільки-но набирала обертів, він обпікся тим, що виставляв її на загальний огляд.

Так, кулінар готувався до весілля з українкою Анною Тягун, яка прийняла його пропозицію руки та серця, однак в один момент втомилася від зайвої уваги преси та поставила коханому ультиматум – або їхні стосунки, або робота на телебаченні. Ектор обрав своє покликання, хоча й нелегко переживав розрив. Саме після цього кухар вирішив залишати усі “сердечні справи” приватними.

Ектор Хіменес-Браво та його колишня наречена Анна Тягун

Нове кохання надихнуло Хіменеса-Браво поділитися радістю з фанатами, проте без жодних уточнень. Відомо, що його серце наразі зайняте і він щасливий, а оскільки про особистість таємничої обраниці невідомо нічого, в мережі почали пліткувати, що це – колега по суддівству “МастерШеф” Ольга Мартиновська. Сама вона лише підлила масла у вогонь і заявила, що їх розсекретили.

Ектор Хіменес-Браво показав свою дівчину, в якій побачили Ольгу Мартиновську
Ектор Хіменес-Браво знайшов собі нову кохану та припинив роман з Мартиновською

Втім, нещодавно в Інстаграмі Ектора Хіменеса-Браво з’явилося нове фото з обраницею, на якому її обличчя хоч і не видно, проте видно, що вона – мініатюрна і має темне волосся.

Ектор Хіменес-Браво вперше показав свою дівчину
Ектор Хіменес-Браво вперше показав свою дівчину

А цього разу кулінар постав перед підписниками сам, але у фартуху, під котрим ніякого іншого одягу немає, та підняв важливу тему:

“Хто головний на кухні – чоловік чи жінка? Готував вранці яєчню з помідорами, і М. назвала мене: “Хазяюшка”. Отже, питання просте – ваш чоловік готує вам? А повинен? Іноді я навіть сварюся, коли під ногами плутаються на кухні”.

Думки коментаторів розділилися:

  • “Якщо вміє, то, звісно, це супер! Нехай готує!”;
  • “Ніхто нікому нічого не винен. Готуємо як у кого час є. А якщо мій чоловік так само в одному фартуху буде, то згодна – нехай завжди готує”;
  • “Безсумнівно, першість на кухні за чоловіками, яким в задоволення цей процес”.
Ектор Хіменес-Браво знайшов собі нову кохану та припинив роман з Мартиновською
Ектор Хіменес-Браво знайшов собі нову кохану та припинив роман з Мартиновською

Схожі новини