Дзідзьо розлучився зі Славією та чесно розповів про свої любовні вподобання: “А хто сказав, що це була дівчина?”

Відомий артист українського шоу-бізнесу Дзідзьо дав інтерв'ю, у якому чесно розповів про своє особисте життя до і після розлучення зі Славією.

DZIDZIO і SLAVIA знаходилися у стосунках 20 років, 7 з яких у шлюбі. Несподівано для публіки у 2021-му стало відомо, що пара прийняла рішення розлучитися, проте довгий час про причини такого рішення нічого не було відомо, допоки колишня Михайла Хоми Ярослава не почала давати інтерв’ю.

Так, Славія неодноразово натякала на невірність чоловіка, на його любовні стосунки з Олею Цибульською. Також, за її словами, обранець не вірив у неї і не хотів, щоб вона теж пішла в шоу-бізнес. Мовляв, саме через це співачка так довго жила в тіні Дзідзьо. Сам він запевняє, що ніякого роману з Цибульською у нього ніколи не було, і Ярослава це знає, а від шоу-бізнесу оберігав дружину, бо знає, як важко реалізуватися в цій сфері.

Дзідзьо розлучився зі Славією та чесно розповів про свої любовні вподобання

Втім, попри всю брудну білизну, яка відкрилася широкому загалу, екс-подружжя підтримує спілкування і має теплі взаємини навіть після розлучення.

До Дня Святого Валентина 14 лютого DZIDZIO в інтерв’ю Обозревателю розповів про своє перше кохання. Ось що артист відповів на питання, коли воно трапилося і чим саме дівчина його підкорила:

“А хто вам сказав, що то була дівчина? То була жінка, моя вихователька – дуже красива. Але ще була няня і я відчував, що вона ревнує до виховательки, тому часто сварила мене. Але то було справжнє перше кохання, яке я навіть у пісні описав!”.

Борода Дзідзьо
Після розлучення Дзідзьо вільний

Наразі Дзідзьо відпочиває від стосунків і не збирається навмисне їх шукати, оскільки вважає, що все прийде саме собою, бо можеш знайти не те, що треба.

Схожі статті