Битва образів українських дів. Кому більше пасує сукня з екстремальним розрізом: Тіні Кароль чи Лілії Ребрик?

Лілія Ребрик та Тіна Кроль за останні декілька днів з'явилися на публіці у схожих сукнях. Тепер уся мережа обговорює, кому більше пасує наряд.

З’явитися в однакових сукнях на одному заході для знаменитостей довгий час вважалося моветоном. Подібні преценденти ставали причинами скандалів між акторками та співачками. Однак, останнім часом до однакових нарядів почали відноситися простіше. І тепер, коли зірки зустрічаються на червоній доріжці в сукнях однакових фасонів, вони лише сміються з такої ситуації.

За цей тиждень в українському шоу-бізнесі відбулося декілька гучних подій, — найвідоміші Нацвідбір на конкурс Євробачення 2022 та національна музична премія “Українська пісня року”. На обох подіях десятки вітчизняних зірок красувалися у найстильніших нарядах від іменитих кутюрьє. Однак користувачі мережі помітили, що дві шоу-бізнесові діви обрали доволі схожі сукні для виходу в світ. Перша з них — співачка Тіна Кароль.

Лілія Ребрик і Тіна Кароль приміряли сукні з вирізами нижче нікуди
Лілія Ребрик і Тіна Кароль приміряли сукні з вирізами нижче нікуди

Артистка сиділа за суддівським столом під час Нацвідбору. Але встигла Тіна й продемонструвати власний вокальний талант на сцені після виступу усіх учасників. До речі, й сама Кароль представляла Україну на вокальному конкурсі в 2006 році, тоді вона увійшла у прошу десятку конкурсантів. Для свого виступу поп-діва обрала доволі елегантну сукню — чорну з глибоким вирізом знизу та зверху. Такий наряд просто не міг залишити байдужим жодного телеглядача.

Лілія Ребрик і Тіна Кароль приміряли сукні з вирізами нижче нікуди
Лілія Ребрик і Тіна Кароль приміряли сукні з вирізами нижче нікуди

А вже за декілька днів на “Українській пісні року” у схожій сукні з’явилася телеведуча Лілія Ребрик. Щоправда зірка “Ранку з Україною” обрала червоний варіант та трохи менший виріз в зоні декольте.

Тепер прихильники обох зірок сперечаються — чий варіант сукні більш стильний та кому наряд пасує більше.

Схожі новини