Переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин не хоче дітей від своєї дружини: сильно розчарований і не приховує цього

Минулого року Роман Сасанчин та його дружина Іванна вперше стали батьками. У молодих людей народилася прекрасна дівчинка на ім’я Елізабет. І хоча її поява на світ принесла деякі складнощі, юні батьки вважають себе найщасливішими на світі.

Дружина Романа Сасанчина змінила себе після продажу квартири з Голосу
Роман Сасанчин не хоче дітей від своєї дружини

Від допомоги бабусь та дідусів вони відмовляються. Мовляв, це їхнє рішення народжувати і їхні сім’ї не мають нести за це відповідальність. Також Роман зараз готує квартиру в Києві, яку виграв на проєкті до продажу, щоб придбати іншу, також у столиці. Пара на даний момент проживає у передмісті Тернополя, де орендує апартаменти за три тисячі гривень.

Роман Сасанчин не хоче дітей від своєї дружини

Як повідомляє Politeka, нещодавно Роман Сансанчин відповів на запитання однієї з  підписниць в соціальній мережі Instagram. Власне, питання передала йому Іванна, адже запитали про майбутнє поповнення у неї.

Виявляється, починаючий співак більше не хоче дітей з Іванною. Пояснює він це тим, що, по-перше, це велика відповідальність, а по-друге, він зіштовхнувся з сильними складнощами після народження Елізабет і в нього більше немає ілюзій стосовно батьківства. Так, хлопець досить суворо відповів:

“Ні в якому разі!”

Іванна вирішила трохи пом’якшити його формулювання та пояснила позицію чоловіка.

“Каже Рома, що ні… Спочатку хотів, а коли мала, не припиняючи, не давала спати, вже схотів різко”, – пояснила причину “відмови” його дружина.

Варто відмітити, що на даний момент основне джерело доходу у пари — мікроблог молодої мами, реклама з якого приносить немаленькі гроші.

Схожі новини