Катерина Кухар розповіла, чому не спілкується з першим чоловіком, якому народила сина: “У нас різні цінності”

Українська прима-балерина та суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар чесно розповіла, чому не спілкується зі своїм першим чоловіком, якому народила сина.

Катерина Кухар вже більше 10 років щаслива у шлюбі з прем’єром Національної опери України Олександром Стояновим. У пари підростає двоє дітей – син Тимур і донька Анастасія.

Тільки найвідданіші фанати балерини знають, що Стоянов – не батько Тимура. Його Катерина народила від іншого чоловіка, однак розійшлася з ним ще до пологів. Саме тоді вона і зустріла Олександра, якого анітрохи не відштовхнуло положення Кухар – він змалку ставився до пасинка як до рідного сина.

Катерина Кухар і Олександр Стоянов з дітьми
Катерина Кухар розповіла про стосунки з першим чоловіком

В інтерв’ю для програми “Світське життя” Катерина зізналася, що Тимур з татом бачиться, хоча й не так часто, як йому цього хочеться, а сама вона навіть підтримує зв’язок з батьками екс-чоловіка, однак не з ним самим:

“Я б залюбки спілкувалася і вирішувала б всі питання, радилася б з ним стосовно Тимура, але у якийсь момент ми зрозуміли, що ми йдемо різними шляхами, ми не зовсім розуміємо один одного, в нас різні цінності, ми любимо різні речі, ми любимо різний відпочинок, різну ідею у сенс життя вкладаємо”.

Катерина Кухар розповіла, чому не спілкується зі своїм першим чоловіком

Вже у шлюбі з Олександром Стояновим Кухар народила другу дитину – доньку Анастасію. Коханий навіть поставив перед балериною ультиматум – або вона народжує від нього, або вони розходяться. Все через те, що Катерина відкладала поповнення, щоб не втратити професійну форму, а разом з нею і роботу в театрі.

Почувши від Стоянова ці слова, Кухар дуже образилася. Саме він зробив перший крок до примирення та запевнив – все одно буде з нею і кохатиме її так само сильно, навіть якщо у них не з’являться спільні діти.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.