34-річна Настя Каменських розповіла про материнство: куди зникла дитина вагітної у 2013 році поп-діви

Настю Каменських фанати дуже полюбляють підозрювати у вагітності. Навіть коли співачка просто гарно попоїсть – їй одразу приписують цікавий стан.

Настя Каменських стала улюбленицею публіки. Яскрава, стильна, з екзотичною зовнішністю, вона притягує одразу до себе погляди, повні захоплення.

Останнім часом популярною стосовно молодої дружини Потапа стала тема її вагітності. Підігріває чутки сама Анастасія, яка ще минулого року твердо сказала, що хоче народити коханому Олексію ще одного наступника чи наступницю.

34-річна Настя Каменських розповіла про материнство

Та мало хто пам’ятає, що у 2013 році співачка вже ходила з чималим округлим животиком і під час виступу не соромилася повертатися ним до камери.

34-річна Настя Каменських розповіла про материнство

Тодішній фестиваль “Нова хвиля” породив найгучніші чутки про те, що Каменських при надії. Не оминули увагою навіть найпопурніші видання.

Куди зникла дитина Насті Каменських?

Округлий живіт, пишні щічки та розквітла жінка на сцені — все видавало в артистці те, що вона чекає немовля. У 2013 зірка була ще незаміжньою. Тому у прихильників виникало багато питань, стосовно того, хто ж може бути потенційним татком. Звісно, всі підозри пали одразу на Потапа.

Згодом животик раптово зник, а Настя здавалася змарнілою. Пізніше медіа знайдуть таки докази того, що співачка насправді вбралася у невдалу сукню, яка підкреслила невигідно профіль знаменитості. Сам же Олексій Потапенко офіціно в інтерв’ю заперечить будь-які плітки про вагітність.

Нагадаємо, що у 2019 зірка вразила фанатів своїм екстремальним схудненням: правильне харчування, багато фізичних навантажень дозволили Насті з чистою совістю світити підкачаним пресом на пляжі. Цікаво, що матір’ю таки поп-діва стати хоче.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.