Переможець Холостячки-2 Задворний бурхливо відреагував на відмову дівчини в ресторані: “Я звідси збираюсь і їду”

Переможець другого сезону проєкту "Холостячка" Андрій Задворний завітав до ресторану та посварився з робітниками через музику. Усі деталі в статті.

Андрій Задворний, який прославився на всю Україну минулого року завдяки участі у романтичному телепроекті “Холостячка” зараз активно веде свої соціальні мережі. В основному чоловік розповідає саме про своє особисте життя та думки.

Андрій Задворний знайшов заміну Огнєвіч
Андрій Задворний бурхливо відреагував на відмову дівчини в ресторані

Андрій Задворний бурхливо відреагував на відмову дівчини в ресторані

Майже кожну подію він встигає зняти на камеру та поділитися нею зі своїми підписниками. Наприклад, нещодавно чоловік завітав до ресторану у Києві, але був неприємно вражений тим, що у закладі грала пісня про те, які прекрасні в Росії вечори. Його реакція пояснюється тим, що в Україні триває загроза ескалації Росії. На даний момент усі українські зірки притримуються позиції згадати, які українці сильні та горді. І хоча піаритися на такій темі вельми сміливо, але деякі знаменитості дозволяють собі і таке.

Він попросив у ді-джея вимкнути, але вона не відреагувала на його прохання, заявивши, що ніколи не чула цієї композиції.

Андрій Задворний бурхливо відреагував на відмову дівчини в ресторані. Скріншоти особистої сторінки зірки

В результаті бізнесмен вирішив, що буде доречним демонстративно піти з закладу, заявивши про це на всю Україну.

“Я звідси збираюсь і їду!”, — повідомив користувачів мережі Андрій.

При цьому чоловік не забув показати дівчину, яка йому відмовила, а також зняв на відео увесь зал, як виглядає ресторан зі сторони вулиці і окремі елементи декору. Тобто він постарався на славу та добряче зіпсував репутацію цього місця.

Схожі статті

Знову червона помада: Тіна Кароль повернулася до колишнього образу – але виглядає вже інакше

Співачка Тіна Кароль не перестає вражати своїх шанувальників постійною зміною образів. Не встигли обговорити один, як усе кардинально змінилося.

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів” вперше стала мамою за кордоном: про вагітність не знала навіть Слава Камінська

Після раптового зникнення, у житті другої учасниці "НеАнгели" Вікі Сміюхи відбулися значні зміни. Сама артистка мовчить, але іноді її "прориває".

Так як було вже не буде: Тіна Кароль вразила кардинальною зміною стилю – Дан Балан обділив реакцією

Співачка Тіна Кароль останнім часом радує своїх шанувальників величезною кількістю своїх фотографій, на яких з'являється в оригінальних образах.

Була схожа на Меріл Стріп, а стала копією Мерилін Монро: Ольга Фреймут вразила змінами у зовнішності

Знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут опублікувала нові знімки та вразила мережу своїми змінами у зовнішності. Усі деталі в нашій статті.

Нікіта Добринін відсвяткував день народження з сином й поділився планами на Новий рік: “Нічого грандіозного”

Шоумен Нікіта Добринін розповів про свої плани на зимові свята. Чоловік не хоче відмічати Новий 2024 рік пишно та пафосно. А свій день народження він провів з сином.

МастерШеф-12: хто переміг у фіналі шоу і став найкращим кухарем – Ольга Рябенко чи Валерія Матрохіна?

Нещодавно відбувся фінал МастерШеф-12 від 30.12.2023. Переможець вже визначений і ви можете дізнатися, хто переміг МастерШеф. Детальніше у статті.