34-річна Леся Нікітюк вперше показала маму і тата разом: ось від кого телеведуча успадкувала почуття гумору

Леся Нікітюк в особистому блозі показала маму з татом. Щоб побачити, як виглядають найрідніші люди зірки українського телебачення - читайте далі.

Леся Нікітюк стала відомою у першу чергу завдяки своєму почуттю гумору та веселій вдачі. Ще зовсім юною вона почала грати в КВН – саме завдяки цій грі майбутня зірка вперше засвітилася на телебаченні. Але справжню славу Лесі Іванівні, як сама себе називає ведуча, принесла програма “Розсміши коміка”, де Нікітюк виграла головний приз та змогла насмішити всю країну.

Після цього походу на телебачення її помітили українські продюсери та почали запрошувати у різні проєкти. Так Леся опинилася в “Орлі і решці”, а потім навіть отримала власне шоу – “ЛеМаршрутка”, в рамках якого подорожувала невеликими містечкам України.

Лкся Нікітюк на зйомках ЛеМаршрутки

Увесь цей час телезірку підтримували її батьки, саме завдяки їхній увазі та вірі в доньку вона й змогла досягти тих висот та успіху, які має сьогодні. Зірка шоу “Хто зверху” Леся Нікітюк поділилася кадром, на якому вона розмовляє онлайн-зв’язком з мамою й татом. Теледіва ніжно підписала цю сторіс “Мої”.

Леся Нікітюк вперше показала маму і тата
Леся Нікітюк вперше показала маму і тата

Що відомо про батьків Леся Нікітюк?

Леся не часто розповідає про своє особисте життя та родину в цілому, подібні теми вона вважає досить інтимними, хоча зі своїми підписниками та шанувальниками Нікітюк завжди відверта. Відомо, що майбутня зірка родом із Хмельницього, саме там проживають її батьки – Катерина Петрівна та Іван Іванович. Ім’я тата теледіви знає чи не вся Україна, адже сама зірка саме часто називає по імені та по-батькові. Відзначимо, що Катерина та Іван Нікітюк працювали на заводі “Укрелектроапарат” в рідному місті. Минулого року батьки ведучої відсвяткували рубінове весілля – 40 років подружнього життя.

Як виглядають батьки Лесі Нікітюк
Як виглядають батьки Лесі Нікітюк

Схожі статті