Дочка Костянтина Меладзе вперше прокоментувала невиліковну хворобу брата: як живе родина після появи Брежнєвої

Дочка видатного композитора Костянтина Меладзе Лія розповіла, що в її молодших брат живе із невиліковною хворобою. Регрес у хлопчика почався у три роки.

Композитора та продюсера Костянтина Меладзе не рідко називають ловеласом. Саме він створив гурт “ВІА Гра”, про солісток якого мріяли мільйони чоловіків. Окрім того, Костянтина регулярно звинувачували в романах з підопічними, що мало певні причини. У 2015 році продюсер офіційно одружився на одній із учасниць колективу – блондинці Вірі Бреженєвій.

Довгий час співачка була коханкою Меладзе, про що пізніше розповіла його перша дружина Яна Сумм:

“Ця жінка прийшла до мене додому. Навіщо? Сказала, що хоче допомогти. А я думаю, вона прийшла, щоб вийти з підпілля. У мене було одне запитання: “В ім’я чого знадобилося стільки поламаних доль? Я ж телефонувала тобі. Порахуй, скільки років життя ви у мене забрали. Майже десять років!” – відверто розповіла Сумм під час одного з інтерв’ю про зустріч з Вірою.

Костянтин Меладзе і Яна Сумм

Яна народила Костянтину доньок Алісу та Лію та молодшого сина Валерія. У три роки у хлопчика стався регрес – він почав погано розмовляти та перестав самостійно робити елементарні речі: їсти, ходити, одягатися. Тоді батьки й дізналися, що у Валерія аутизм.

Костянтин Меладзе та Яна Сумм з дітьми. Посередині – син Валерій

Дочка Меладзе Лія відзначила, що батьки зробили все можливе, аби допомогти хлопцю, навіть запрошували лікарів з Ізраїлю. Зараз Яна Сумм увесь свій час приділяє лікуванню сина, також у родини є няня, яка допомагає родині:

“Іноді це горе, а в якомусь моменті – щастя. Ми всі його дуже любимо, він хороший хлопчик, велелюбний, емоційний”, – підкреслсила Лія Меладзе.

Дівчина також додала, що її тато продовжує спілкуватися з родиною, підтримувати її та допомагати.

Схожі статті