Григорій Решетнік вперше зізнався в негараздах у стосунках з дружиною Христиною: “Доходить до розлучення”

Відома українська пара Григорій та Христина Решетніки розповіли про те, що в них відбувається в шлюбі. Виявляється, все не так чарівно, як здається на перший погляд.

Більш гармонійної пари на українському телебаченні, ніж Григорій та Христина Решетніки годі й шукати. Про своє минуле телеведучий навіть і згадувати не хоче в інтерв’ю. Для нього існують лише Христина та діти.

Григорій Решетнiк з дружиною
Григорій Решетнік вперше зізнався в негараздах у стосунках з дружиною Христиною

Зіркова обраниця змогла ідеально влитися в темп його життя. Дружина відвідує Григорія на зйомках, приносить йому смачну їжу, доглядає за дітьми, встигає вести власний блог і навіть сдала інфлюенсером в Україні.

Що й казати про вроду дівчини, яка дісталася їй суто від природи. З макіяжем або без, вона завжди виглядає неймовірно.

Григорій і Христина Решетніки заговорили про чергове поповнення
Григорій Решетнік вперше зізнався в негараздах у стосунках з дружиною Христиною

Григорій Решетнік вперше зізнався в негараздах у стосунках з дружиною Христиною

Григорій також здається ідеальним сім’янином, але як з’ясувалося, в парі бувають проблеми. Нещодавно Григорій опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram зізнання у тому, що в них з Христиною насправді італійські пристрасті вдома.

Але все це, звісно, з повагою та без перетину дозволених меж. Варто відмітити, що враження вони справляють рівно протилежне. Здається, нібито між молодими людьми у стосунках панує лише гармонія. Ба більше, подібне зізнання дещо схвилювало відданих шанувальників, які повідомили про це у коментарях під публікацією.

Григорій Решетнік вперше зізнався в негараздах у стосунках з дружиною Христиною. Скріншот коментарів під публікацією телеведучого

Мовляв, спочатку зізнання у тому, що подружжя свариться, а через декілька років новина про розлучення.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини