Помста продюсера “Орла та Решки” Баскову, Канделакі та Газманову, які підтримали війну в Україні

Марина Гранкіна запевняє, що номери справжні, особисті. Додатково вона попрохала своїх численних підписників не нести прокльони знаменитостям та стриматися від написання нецензурних слів.

Марина Гранкіна, яка є продюсером української компанії “TeenSpirit” (вона випускає відому та популярну телепрограму “Орел та решка”) опублікувала в соціальній мережі Інстаграм на своїй сторінці в особистих stories номери телефонів деяких росіян. Марина пише: “Спробуємо переконати?”
А саме зірок російського шоубізнесу: Тіну Канделакі, Олега Газманова, Миколу Баскова. Вони підтримують криваве вторгнення Росії в Україну.
Марина Гранкіна запевняє, що номери справжні, особисті. Додатково вона попрохала своїх численних підписників не нести прокльони знаменитостям та стриматися від написання нецензурних слів.
Цікаво, що вже через декілька годин продюсер видалила цю інформацію зі своєї сторінки.
Детальніше про відношення російських зірок до нападу Росії на Україну.

“Золотий голос” Росії Микола Басков виправдовує воєнні дії агресора в Україні. Він вважає, що це є самозахист та рятування російськомовного населення від геноциду. Басков абсолютно щиро вважає, що всі дії Путіна спрямовані на захист ДНР, ЛНР та є відповідними міжнародному праву.

Микола Басков

Телеведуча Тіна Канделакі заявляє, що всі медіа – файли (фото, відео, на яких зображені зруйновані в результаті атаки Росії українські міста та села) є підробкою і спробою провокації. Також Канделакі називає всіх своїх співгромадян, які не підтримують дії Путіна в Україні, зрадниками.

Співак Олег Газманов вірить, що Росія бажає запобігти великій війні, висловлює захват вояками, котрі несуть кровопролиття.

Схожі статті

Нові обличчя Олега Винника та його дружини Таюне вразили публіку: на філери ще грошів вистачає

52-річний Олег Винник разом із своєю 51-річною дружиною Таїсією Сватко змінилися до невпізнанності. Як зараз виглядають артисти, які мешкають у Німеччині? З'явилися свіжі фотографії.

Їм її на сніданок, обід і вечерю: 3 сорти смачної картоплі, без яких мій город – не город

Якісний продукт — основа будь-якої смачної страви. Саме тому господині бажають вирощувати лише найкращі овочі, з якими буде легко, просто, і корисно.

Скільки пісень насправді вже присвятив Віктор Павлік своїй молодшій на 29 років дружині

Вже понад 6 років молода дружина Віктора Павліика - Катерина Репяхова надихає артиста на нові романтичні пісні про кохання. Скільки композицій музикант уже присвятив своїй четвертій дружині?

Ви не повірите, але це вже не маленькі хлопчики: як виглядають 16-річні сини Кароль та Кухар

Зіркові мами - балерина Катерина Кухар та співачка Тіна Кароль приголомшили фотографіями своїх дорослих синів. Хлопчики кардинально змінилися та стали справжніми красенями.

Не тільки 2 покоївки та кухар: хто ще допомогає Камалії у її розкішному золотому палаці

Найбагатша співачка України розповіла, що окрім 2 покоївок на зміні та постійного кухаря, у її розкішному особняку працюють ще кілька людей. Хто допомагає Камалії справлятися з господарством?

Де зараз перший переможець “Х-фактору”? Куди зник підопічний Йолки, яка згодом зрадила Україну

Куди подівся переможець першого сезону "Х-Фактор" Олексій Кузнєцов? Чи виїхав він із України і як склалася його доля після популярного телешоу? Подробиці читайте у матеріалі.