Григорій Решетнік розсекретив ім’я свого майбутнього сина: на честь американського президента

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік зізнався, що вже знає, як назве свого наступного сина. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік активно підтримує українців та намагається навіть жартувати у цей непростий для нас час. З моменту ескалації російської агресії, розв’язування повномасштабної війни в Україні він, як і його колеги, намагався достукатися до росіян, що, власне, так і не сталося. А зараз усі українці розуміють, наскільки захід солідарний з ними та не цурається жодних санкцій по відношенню до країни-терориста.

Джозеф Байден, ймовірний 46 Президент США
Григорій Решетнік розсекретив ім’я свого майбутнього сина

Григорій Решетнік розсекретив ім’я свого майбутнього сина

Так, майже два тижні тому Джо Байден та Ентоні Блінкен обіцяли такий пакет санкцій, який повністю зруйнує економіку Російської Федерації. На даний момент ввртість рубля пробила свій історичний мінімум. Компанії покидають державу не тільки через неможливість працювати, але й просто з солідарності.

Наприклад, модні будинки ніхто не примушував йти з російського ринку, але вони обрали саме такий шлях. Велика кількість експертів заявляє, що в Росії відсутня велика кількість номенклатури, яку поставляла їй Європа, і Китай не зможе замінити поставників. А це означає, що навіть з виробництвом в РФ виникнуть проблеми.

Звісно, українці дуже радіють подібним новинам, адже це має зупинити російські війська та створити розкол в оточенні Путіна, який відмовляється припинити терор. Григорій Решетнік настільки поважає політиків, які пішли на рішучі кроки проти РФ, що заявив, що назве свого сина на честь президента Сполучених Штатів Америки Байдегс, генерального секретаря Блінкена, а також на честь Байрактара (назва воєнної техніки, яку надала Туреччина).

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.