36-річна Ольга Цибульська не має наміру забороняти свої пісні в рф: кума Дзідзьо виправдалася залізним аргументом

Сьогодні навколо ситуації в Україні згуртувався буквально весь європейський світ. Представники креативних індустрій також долучилися до спротиву.

Не секрет, що навіть після 2014 року багато наших артистів їздило з концертами до росії. Дехто, як Світлана Лобода чи Ані Лорак взагалі змінили прописку. Та навіть ті співаки, які гастролювали містами північного сусіда, з настанням 24 лютого категорично відмовилися більше мати справу з ворогом.

У той час, як Макс Барських заборонив використання своєї творчості на музичних платформах рф, Оля Цибульська не забарилася висловити і свою позицію. Позбавляти своєї творчості росіян вона не збирається. Причина проста – вона ніколи і не креативила для їхньої аудиторії.

“Я НЕ писала пісень російською, НЕ виступала на корпоративах в рф, моя музика НЕ ротувалася там на радіо і жодних донацій з їх бюджету я НЕ отримувала в принципі”, – так емоційно висловилася кума Дзідзьо у себе в Інстаграмі.

36-річна Ольга Цибульська не має наміру забороняти свої пісні в рф

Як і для кожної українки, для артистки настали непрості часи. Втім, Цибульська, яка завжди демонструвала патріотичну позицію, ще 24 лютого принципово заявила, що лишатиметься вдома. Вона наголосила, що тут її друзі, мама з татом, її друзі, а ще велика кількість фанатів, які дуже потребують підтримки. Знаменитість висловилася, що буде ставати на захист Батьківщини у разі потреби.

Неодноразово висловлювала зірка підтримку і нашим хлопцям з ЗСУ. Вона публічно дякувала захисникам за кожне місто і кожен сантиметр нашої землі, яку вони боронять. Зверталася зірка і до браттів-білорусів із закликом не виконувати наказів командування та в жодному разі не йти на нашу землю зі зброєю.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.