38-річна Джамала повідомила з Румунії, що зібрала 67 мільйонів євро для українців: хто отримає гроші?

Відома українська виконавиця татарського походження Джамала повідомила українцям, що зібрала для них 67 мільйонів євро. Усі деталі в статті.

Джамала знає, що таке національна свідомість і як важко жити в світі, де так мало правди, а окупанти не зізнаються у скоєному. Ще у 2014 році, коли російська федерація напала на Донецьк та Луганськ, а також анексувала Крим, артистка розповіла усій Європі про історію татарського народу, який був винищений росіянами. І зараз її композиція “1944” як ніколи актуальна.

Джамала повідомила з Туреччини, що зібрала 67 мільйонів євро для українців

Для того, щоб нагадати світу про трагедію українців та татар, Джамала поїхала на національний відбір до Німеччини, куди її запросили. Саме там вона заспівала і зібрала на допомогу Збройним Силам України аж 67 мільйонів євро. Зусиллями звичайних громадян Німеччини, наші війська отримують велику допомогу.

Джамала повідомила з Туреччини, що зібрала 67 мільйонів євро для українців. Скріншоти особистої сторінки співачки

Про це знаменитість повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, вже будучи в Румунії. Нагадуємо, що знаменитість евакуювалася з України і ще в перші дні війни вона залишила своїх дітей в Румунії, а сама поїхала до Туреччини, звідки відправилася, Німеччини, а звідти знову до Румунії. Джамала взяла на себе відповідальність з інформаційної війни, яку вона веде не в мережі, а на живу виступаючи перед публікою.

Завдяки її боротьбі український народ не тільки отримує фінансову допомогу, але й росте в очах європейської спільноти. Це особливо важливо у період, коли ми маємо вступити в Євросоюз. І цю частину місії взяла на себе Джамала.

Популярне зараз

Схожі новини