“Мама-сюрприз”: 46-річна Марічка Падалко не витримала розлуки з дітьми та полишила Єгора Соболєва заради них

Справжня материнська радість – бачити щасливими своїх діток та знати, що вони у безпеці. Марічка Падалко опинилася у ситуації, знайомій багатьом сьогоднішнім жінкам: чоловік боронить нашу землю, а діти вимушені були поїхати геть з рідних стін.

Та навіть у ці важкі дні доля посміхнулася знаменитості і вона змогла побачитися зі своїми крихітками. Ведуча не раз зауважувала, що вони трималися мужньо і без зайвих сліз переносять розлуку з батьками. Зірка ж вирішила їх порадувати своїм візитом, адже у синочка 1 день тому був День народження.

“Я – мама-“сюрприз” для мого іменинника. Міхє – 15! Я не могла сьогодні не приїхати.
Радіємо, що можемо побути разом. Вболіваємо за нашого тата. Віримо в Україну”, – розповіла Марічка.

Іменинник вже майже дорослий хлопець. Михайлик, виявляється, дуже любить історію і навіть до війни був на олімпіаді. Зараз він ретельно стежить за подіями, аби розповідати про них згодом іншим поколінням.

Cудячи з геомітки, якою Падалко поділилася в Інстаграмі, її діти зараз перебувають у Жовкві, що на півночі Львівського району. Західна Україна стала зараз одним з найбезпечніших місць.

Їхній тато ж з перших днів на фронті. Виявляється, він відчував, що буде конфлікт і проходив підготовку ще влітку. Він їздив на військові збори, а ще готував родину до того, що прийдеться пережити непрості часи. Марічка не хотіла миритися з думкою, що біда не минуча, але тепер вдячна своєму обранцеві.

Схожі новини