Холостяк Михайло Заливако посеред війни не стримав емоцій в мережі: “Її вже немає серед живих”

Головний герой 11 сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк" на телеканалі СТБ Михайло Заливако вийшов на зв'язок з фанатами та повідомив новину.

Михайло Заливако здобув популярність завдяки участі в романтичному реаліті-шоу “Холостяк”, 11 сезон. Бізнесмен пішов на проєкт, аби зустріти своє кохання серед великої кількості гідних кандидаток. Зрештою його серце підкорила колишня дружина екс-голови Офісу Президента Андрія Богдана Анна. Вже рік пара разом. За цей час їм довелося пережити багато як хорошого, так і не дуже.

Закохані вдвох подорожували, будували плани на щасливе майбутнє, ділилися подробицями своїх стосунків з публікою, а тепер вони так само як і всі інші українці живуть в умовах війни, коли незрозуміло, чи буде завтра, чи вийде сонце, чи залишуться живими всі рідні і дорогі серцю люди.

Михайло Заливако показав свою 100-річну бабусю, яка ховається від рашистів в укритті
Михайло Заливако посеред війни не стримав емоцій в мережі

У своїх мікроблогах в Інстаграмі Анна і Михайло також діляться відповідними часу новинами. Цього разу Заливако відреагував на витівку ведучої пропагандистського телеканалу в росії – під час ефіру програми “Время” в кадр потрапила жінка з плакатом “Ні війні. Зупиніть війну. Не вірте пропаганді. Тут вам брешуть”, а вже за кілька секунд після цього в ефір пустили заздалегідь підготовлений сюжет.

Цей фрагмент опублікував у себе в Інстаграмі Михайло Заливако, який написав:

“Поважаю… Але думаю, що її вже немає серед живих… Така свобода слова”.

Думки публіки розділилися – одні вважають вчинок цієї журналістки сміливим, а інші впевнені, що це продумана акція і немає нічого спільного з щирим бажанням підняти росіян на мітинги проти війни в Україні.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.