Чоловік Насті Каменських Потап відмовився від усіх своїх російських нагород: більше не виступатиме для окупантів

Популярний український співак, продюсер і чоловік Насті Каменських Потап публічно заявив, що відмовляється від усіх своїх російських нагород.

З початком війни в Україні 24 лютого Олексій Потапенко, більш відомий за творчим псевдонімом Потап, зробив свою сторінку в Інстаграмі в одиницю інформаційного фронту для боротьби з російською пропагандою. Він активно підтримує українську армію, піднімає бойовий дух співвітчизників, привертає якомога більше уваги світової спільноти до свавілля, яке коїться на Батьківщині.

Сам він разом з Настею Каменських наразі знаходиться за кордоном. Незадовго до початку війни пара взяла своїх мам, Лідію Петрівну і Людмилу Анатоліївну, та вирушила у відпустку до Іспанії. Саме там вони застали неспокійний ранок 24 лютого, але й на відстані серце крається.

Потап у програмі Позаочі
Чоловік Насті Каменських Потап відмовився від усіх своїх російських нагород

Зараз Потап не мовчить і різко відповідає рашистським зіркам, котрі підтримують російську владу та роблять вигляд, ніби не розуміють, що відбувається насправді. Днями дісталося Олі Бузовій, разом з якою репер нещодавно записав спільну пісню, хоча й не встиг випустити.

Так, у відповідь на її нерозуміння, чому українські знаменитості налаштовані русофобно, Олексій Потапенко заявив, що більше ніколи не виступатиме в росії, а також відмовляється від купи своїх російських нагород:

“Я помилково навіть записав з Олею пісню. Дякувати богу, я її не випустив. І ніколи не випущу. І ніколи не будемо виступати у вас і отримувати ваши премії. Я відмовляюсь від усіх ваших премій, від усіх нагород, від усіх пісень”.

Схожі статті

Ваш сад може захистити себе сам, але якщо правильно підібрати рослини: ці 3 – найкращі

Інколи немає потреби водити хороводи навколо свого саду, адже він, як самостійна екосистема може подбати про себе. Головне – знати, чим її наповнити.

Після візиту до косметолога не виходжу на вулицю без SPF: важливий для жінок будь-якого віку

Захист шкіри від сонячного випромінювання - не просто косметична примха, а необхідність, особливо для жінок. Сонячні промені впливають на шкіру щодня, навіть коли небо здається похмурим.

Розкішний заміський маєток біля Києва: 48-річна Олена Кравець показала, як виглядає її будинок

Родинне гніздечко артистки "Кварталу-95" Олени Кравець розташоване неподалік від Києва. В оселі зроблений гарний ремонт і багато світла. Пропонуємо читачам подивитись, як виглядає маєток зірки.

Сину 3 місяці, а він вже генеральний директор: Остапчук показав фото Тимофія “на паспорт”

Український шоумен Володимир Остапчук показав перше фото на паспорт свого новонародженого сина Тимофія. Наймиліший кадр цього дня дивіться в матеріалі, який підготувала редакція "Сенсації".

10 мл на відро і колорадського жука як вітром здує: простий засіб і на городі майже стерильно

Колорадський жук завжди стає серйозною перешкодою на шляху до бажаного врожаю, але перемогти його можна, і доволі простими методами. Розповідаємо як саме.

Можна починати вже зараз: посійте баклажани на розсаду в ці дати – урожай дійсно здивує

Баклажани не будуть гіркими, а кущі виростуть міцними і врожайними, якщо сіяти овочі на розсаду згідно посадковому календарю. В нашому матеріалі розкриваємо дати.