48-річна Оксана Марченко ще не скоро побачиться з коханим: на Віктора Медведчука офіційно наклали арешт

У 2003 році телеведуча та журналістка Оксана Марченко стала дружиною Віктора Медведчука, який вже тоді на початку 2000-х проявив себе у політиці. Сама ж зірка прямо ніколи не поширювалася про свої погляди стосовно президентів чи курсу країни. Втім, всім було давно відомо, що знаменитість стала кумою путіна.

48-річна Оксана Марченко ще не скоро побачиться з коханим

Проросійські погляди політик не приховував особисто. Справжнім відкриттям для громадськості став лютий 2021 року, коли на Віктора та його дружину наклали санкції за торгівлю нафтопродуктами та паливом з підконтрольними бойовикам Л/ДНР. Згодом і зарубіжні держави долучилися до накладення обмежень на олігарха.

Оксана Марченко і Віктор Медведчук
48-річна Оксана Марченко ще не скоро побачиться з коханим

11 жовтня 2021 року Медведчук отримав підозру у держаній зраді, а ще клопотання про арешт. 26 лютого 2022 за адресою, де мав би політик відбувати своє покарання – його не знайшли.

Втім зараз йому немає вже сенсу переховуватися, адже суд заочно вже арештував політика. Всіх українців, які можуть знати про місцезнаходження чоловіка Оксани Марченко просять повідомляти у правоохоронні органи.

Нагадаємо, що екс-ведуча “Україна має талант” та “Х-фактор”, полишила Україну ще 18 лютого. Це багатьох наштовхнуло на думку, що жінка, родина якої напряму пов’язана з президентом рф, могла мати інформацію про вторгнення та заздалегідь поїхала закордон, аби перечекати всі обстріли та збройні конфлікти. Дивним чином зникли і сторінки Оксани у соціальних мережах, де вона часто ділилася своїми думками.

Популярне зараз

Схожі новини