Співочий ректор Поплавський не ховається в пісок, а допомагає ЗСУ: “Ухвалив рішення перерахувати мільйон гривень”

24 лютого росія розв’язала війну в Україні, що стало несподіванкою для усього цивілізованого світу, адже російські війська застосовують заборонену артилерію не лише проти “ворога”, а й проти мирного населення – жінок, дітей, літніх людей. У це важко повірити, однак таке сьогодення.

Багать зірок українського шоу-бізнесу допомагають доставляти гуманітарну допомогу в гарячі точки, займаються волонтерською діяльністю, висвітлюють всю правду про події в Україні на світову аудиторію, перераховують кошти на потреби ЗСУ. Михайло Михайлович Поплавський виключенням не став.

Що відомо про шлюби 72-річного Михайла Поплавського
Поплавський домовився з університетом, щоб перерахувати ЗСУ мільйон

Як ректор Київського національного університету культури і мистецтв артист ініціював допомогу для наших захисників, про що повідомив в Інстаграмі:

“23 день триває війна Росії проти України. Ми живемо в умовах військового стану. Колектив Київського Національного університету культури та мистецтв ухвалив рішення перерахувати мільйон гривень в підтримку Збройних сил України. Багато студентів, співробітників, викладачів боронять нашу землю в Збройних силах України, а також у територіальній обороні. Студенти, прошу тримати зв’язок з кураторами та деканами факультетів. Ми проводимо розміщення в гуртожитку Львівської філії Київського Національного університету культури і мистецтв. І вас там чекають. З 1 квітня ми розпочинаємо онлайн-дистанційне навчання. Зберігаймо спокій. Україна переможе! З нами Бог! З нами Україна! Слава Україні! Героям слава!”, – написав Поплавський.

Коментатори подякували артистові за його небайдужість і щедрість, а також колективно підняли бойовий дух одне одного.

Схожі новини