Співочий ректор Поплавський не ховається в пісок, а допомагає ЗСУ: “Ухвалив рішення перерахувати мільйон гривень”

Народний артист України та єдиний співочий ректор Михайло Поплавський розповів у соціальних мережах, як колектив КНУКіМ допомагає ЗСУ у воєнний час.

24 лютого росія розв’язала війну в Україні, що стало несподіванкою для усього цивілізованого світу, адже російські війська застосовують заборонену артилерію не лише проти “ворога”, а й проти мирного населення – жінок, дітей, літніх людей. У це важко повірити, однак таке сьогодення.

Багать зірок українського шоу-бізнесу допомагають доставляти гуманітарну допомогу в гарячі точки, займаються волонтерською діяльністю, висвітлюють всю правду про події в Україні на світову аудиторію, перераховують кошти на потреби ЗСУ. Михайло Михайлович Поплавський виключенням не став.

Що відомо про шлюби 72-річного Михайла Поплавського
Поплавський домовився з університетом, щоб перерахувати ЗСУ мільйон

Як ректор Київського національного університету культури і мистецтв артист ініціював допомогу для наших захисників, про що повідомив в Інстаграмі:

“23 день триває війна Росії проти України. Ми живемо в умовах військового стану. Колектив Київського Національного університету культури та мистецтв ухвалив рішення перерахувати мільйон гривень в підтримку Збройних сил України. Багато студентів, співробітників, викладачів боронять нашу землю в Збройних силах України, а також у територіальній обороні. Студенти, прошу тримати зв’язок з кураторами та деканами факультетів. Ми проводимо розміщення в гуртожитку Львівської філії Київського Національного університету культури і мистецтв. І вас там чекають. З 1 квітня ми розпочинаємо онлайн-дистанційне навчання. Зберігаймо спокій. Україна переможе! З нами Бог! З нами Україна! Слава Україні! Героям слава!”, – написав Поплавський.

Коментатори подякували артистові за його небайдужість і щедрість, а також колективно підняли бойовий дух одне одного.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.