Світлана Тарабарова розповіла, як вона виїжджала з-під Ірпеня під час вибухів: куди поїхала співачка

В Україні продовжується війна. Наші ЗСУ героїчно протистоять російській агресії. Міста та села піддаються бомбардуванням. Окупанти обстрілюють мирні міста та села. Ні в чому не винні мирні люди залишають свої будинки та їдуть у безпечні області України чи за кордон.

Світлана Тарабарова розповіла, як їй із сім’єю довелося їхати з-під Ірпеня. Співачці довелося виїхати до Західної України. Це вона зробила ще перші дні, коли росія напала на Україну. Як розповіла Світлана Тарабарова, вона схопила своїх дітей і лише встигла одягнути їх. Після чого вони терміново виїхали. Зараз вона із сім’єю перебуває в Івано-Франківську і не сидить склавши руки. Пише пісні та розміщують на світових цифрових майданчиках. Проте Світлана Тарабарова переживає за свою маму, батька, сестру та племінницю, що залишилися у Херсоні.

Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова розповіла, як їй із сім’єю довелося їхати з-під Ірпеня

Не лише в Херсоні окупанти тероризують людей, але ще більше дістається Маріуполю, який героїчно чинить опір загарбникові.
Так Маріуполь був об’єктом безперервних атак російських військ через його стратегічне становище вздовж південного кордону України.
Ось уже кілька тижнів місто обстрілюють практично без розбору.
Український лідер Володимир Зеленський заявив, що близько чверті населення – або 100 000 осіб – все ще перебувають у нелюдських умовах.

У своєму зверненні він описав жах, який пережили мешканці: «Немає їжі. Немає води. Нема ліків. Під постійними обстрілами, під постійними бомбардуваннями».
Масштаби ушкоджень у Маріуполі величезні.

Але українці знають, що ми переможемо та відкинемо ворога до кордону.

Схожі новини