40-річна Віра Брежнєва втекла з росії та активно зайнялася волонтерством для України: де переховується співачка

Віра Брежнєва здивувала усіх своїх прихильників. Довгий час артистка проживала в росії, де будувала сімейне життя та доволі успішну кар’єру. Однак 24 лютого змінило життя співачки – вона полишила житло в країни-агресорці та почала активно підтримувати захисників України та переселенців, які евакуйовуються з точок бойових дій до Польщі.

Екс-віагрянка народилася в Дніпропетровській області, тож військове вторгнення стало для неї особистим болем та шоком. Більш того, влітку вона придбала разом із чоловіком Костянтином Меладзе елітну квартиру в центрі Києва. Цей факт дозволив прихильникам Віри зробити висновок, що вона планувала переїхати до України назавжди.

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Однак усі плани співачка, як і усіх українців, змінилися 24 лютого. Зараз виконавиця живе у Польщі, де щодня сортує гуманітарну допомогу для переселенців та захисників. Відомо, що працює Брежнєва на одному зі складів у Любліні. Про це вона розповіла у своїх Instagram-історіях. Зокрема, знаменитість показала дитячі малюнки, які маленькі поляки малюють для підтримки біженців та усіх, хто постраждав від війни.

“Таким милим способом хочуть підтримати незнайомих дітей з іншої країни”, – прокоментувала вона.

Віра Брежнєва волонтерить у Польщі
Віра Брежнєва волонтерить у Польщі

Артистка також поділилася, що поїхала до сусідньої країни разом із донькою.

Зауважимо, від початку повномасштабної війни рф проти України, яка почалася 24 лютого, Віра Брежнєва публікує в Мережі дописи, де розповідає про події, які відбуваються на території країни. Також вона розповідала, що її чоловік Костянтин Меладзе разом із її мамою та сестрою ховається у бомбосховищі у Києві. Чи збирається вона повертатися до росії – невідомо.

Схожі новини