Син Софії Ротару привітав дружину з днем народження після невдалої спроби втекти з України: як ні в чому не бувало

Син відомої української співачки Софії Ротару Руслан Євдокименко публічно привітав дружину з днем народження після невдалої спроби перетнути кордон.

24 лютого росія розв’язала повномасштабну війну проти народу України, прикриваючись так званою “спецоперацією”. Насправді це геноцид українців та української культури, адже війська рф нищать все і всіх на своєму шляху – навіть жінок і дітей. В таких умовах на території усієї країни було введено військове положення, що передбачає мобілізацію чоловіків призовного віку (від 18 до 60) за потреби. Виїхати за кордон законно можуть лише непридатні до служби, а також багатодітні батьки трьох і більше неповнолітніх дітей.

Тим не менш, знаходяться сміливці, що намагаються покинути Батьківщину за гроші. Серед них були помічені навіть відомі особистості – єдиний син та онук Софії Михайлівни Ротару Руслан і Анатолій Євдокименки.

Син та онук Софії Ротару заплатили шалені гроші, щоб перетнути кордон
Син Софії Ротару привітав дружину з днем народження після невдалої спроби втекти з України

Чоловіки разом з іншими втікачами і “провідником” були затримані прикордонниками на українсько-молдовському кордоні. Усі вони не мали жодних законних підстав виїздити з України, в якій триває війна.

Ротару не коментувала інцидент, так само як і Руслан з Анатолієм. Натомість син артистки вирішив публічно привітати дружину Світлану з днем народження, наче нічого й не було. Так, у себе в Інстаграмі Євдокименко виклав фото з коханою та написав слова з привітанням англійською.

Син Софії Ротару привітав дружину з днем народження після невдалої спроби втекти з України
Син Софії Ротару привітав дружину з днем народження після невдалої спроби втекти з України

Вочевидь, кадр зроблений десь під час подорожі за кордоном ще до війни у мирні часи. Що стосується нинішнього місцезнаходження зіркової родини, то наразі невідомо, чи вдалося їм все ж таки покинути Україну.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини