Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан розповіла про зміни у житті за місяць війни: “Біль за втраченими близькими”

Обраниця 11-го Холостяка Михайла Заливако Анна Богдан розповіла підписникам про зміни в їхньому житті за перший місяць війни. Пара переживає все разом.

24 лютого росія повномасштабно напала на Україну, що кардинально змінило життя українців. Не стали винятком і публічні люди та зірки шоу-бізнесу, які вимушені покидати свої домівки, аби знайти більш безпечний тимчасовий притулок. Цього разу на зв’язок зі співвітчизниками вийшла Анна Богдан – переможниця 11 сезону шоу “Холостяк” з Михайлом Заливако:

У себе в Інстаграмі зірка реаліті поділилася своїми відчуттями від усього, що коїться на Батьківщині:

“Наша країна дуже багато пережила, навіть ще у давнину наші пращури відстоювали свої кордони, культуру та мову, тому боротися у нас в крові. А тому ми сильні та незламні, бо тільки такі люди здатні на боротьбу. Зараз у кожного з нас переламний момент життя. І якщо у вас на душі порожнеча, страх невизначеного майбутнього, складний настрій, смуток про минулий щасливий час… Який ми не цінували сповна, розпач, біль за втраченими близькими та просто за незнайомих нам людей, то це значить що ви людина, і що у вас є душа і серце”, – пише Анна.

Анна Богдан
Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан розповіла про зміни у житті за місяць війни

Дівчина зауважила, що не втрачає віри в перемогу України над рашистами, адже добро врешті має подолати зло, та разом з мільйонами українців переможниця “Холостяка-11” чекає на закінчення війни.

Анна зараз знаходиться на Заході разом з коханим Михайлом Заливако. За останні півтора тижні вони змінили вже 4 міста, проте думки про улюблений Київ не покидають – саме там пара почала будувати серйозні стосунки після завершення реаліті і там вони планували щасливе спільне майбутнє.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.