Російська акторка Тетяна Лазарєва закликала зрівняти росію з землею: “Голова забита пропагандою роками”

24 лютого російські війська вторглися на українські землі та влаштували справжній геноцид. При цьому більшість росіян підтримує дії свого президента і дійсно вірить, що він відправив військових до України, аби врятувати мирне населення від вигаданих неонацистів. Навіть українські зірки, які останніми роками жили і працювали в рф, або зберігають мовчання, або роблять вигляд, що ніякої війни немає.

Серед них особливо розчарувала українців телеведуча та співачка Регіна Тодоренко, яка мовчить, незважаючи на те, що її рідні батьки живуть в Одесі і вимушені ховатися в бомбосховищах. Своє мовчання зірка тревел-шоу “Орел та Решка” пояснює тим, що в їхній родині з Владом Топаловим не обговорюють політику через кардинально різні позиції щодо війни в Україні. Мовляв, такі розмови руйнують сім’ю.

Але є в росії й такі знаменитості, хто активно висловлюється проти усього, що робить кремль. Наприклад, Лія Ахеджакова, Олексій Панін, Чулпан Хаматова. Доєдналася до них і акторка Тетяна Лазарєва, яка 24 лютого знаходилася в Києві, куди прилетіла за тиждень до початку війни. Зірці запропонували взяти участь в новому сезоні “Ліги сміху” в якості судді. Зараз вона знаходиться в Іспанії та продовжує висвітлювати події в Україні.

Російська акторка Тетяна Лазарєва закликала зрівняти росію з землею
Російська акторка Тетяна Лазарєва закликала зрівняти росію з землею

Ось що Тетяна каже з приводу того, чи несе російське суспільство відповідальність за війну проти українського народу:

“Коротка відповідь – велика відповідальність. Суспільство складається з людей. Ну так, все повністю суспільство – капець. Треба повністю росію зрівняти з землею і побудувати нову росію”.

Лазарєва пояснює таку пасивність співгромадян роботою пропагандистських ЗМІ й телеканалів, які все заполонили:

“Коли голова забита пропагандою роками, то ти так і живеш”.

Схожі новини