Іванна Онуфрійчук запустила себе: дружина мільйонера показала, до якого стану себе довела за півтора місяці

Відома українська телеведуча, красуня Іванна Онуфрійчук показала, як запустила себе у період війни. Зірка поскаржилася на нездатність слідкувати за собою.

Як відомо, знаменита українська телеведуча Іванна Онуфрійчук, яка минулого року вийшла заміж за казахстанського мільйонера Алмаза, на даний момент проживає у Швейцарії.

Іванна Онуфрійчук надає допомогу українським бізнесменам
Іванна Онуфрійчук запустила себе

Там у зіркової пари мається елітна нерухомість. Однак, з початком війни знаменитість повністю присвятила себе допомозі співвітчизникам. Зокрема, вона багато волонтерила, а також зустріла усіх своїх родичів у Європі, розселила їх і віддала у користування свою квартиру. Івана та Алмаз у свою чергу на даний момент проживають у швейцарському готелі.

Іванна Онуфрійчук запустила себе

І хоча телеведуча знаходиться досить далеко від бойових дій, вона дуже хвилюється за долю своєї Батьківщини та українців. Раніше вона не показувала, до чого її довели нерви, але тепер вона постала перед своїми підписниками у зовсім іншому вигляді.

Іванна Онуфрійчук запустила себе. Скріншот особистої сторінки зірки

Так, знаменитість опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію своєї руки та ноги. Помітно, що вона не просто не відвідує салони краси, а буквально позривала покриття гель-лаку на нігтях.

Телеведуча пояснює це дуже просто: тривожність та постійний стрес до добра не доводять. І співвітчизники Онуфрійчук добре її розуміють, адже більшість українських жінок не мають ніяких моральних сил відвідувати майстрів, які працюють в індустрії краси.

Нагадуємо, що минулого року зірка потрапила у скандал через Тіну Кароль, яка звинуватила її у підкупі продюсерів танцювального шоу “Танці з зірками”. Нібито співачка не змогла працювати у проєкті через комерційну пропозицію від конкурентки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини